arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj holky.

zajímalo by mě, jestli některá máte zkušenost s jemnými clip-in vlasy. mám extra jemné vlasy, a všechny clip in jsou hodně hrubé, tvrdé, zejména jak už jsou několikrát umyté...sice používám na ně masky, tekuté krystaly a podobně, ale stejně jsou pořád viditelně hrubší, než moje vlastní vlasy. používám je jen na prohuštění, tak to nevadí. teď jsem se ale nechala trochu víc zastřihnout, a říkala jsem si, že bych vzadu nechala čouhat clip-in, ať se tam vytvoří trochu vrstvení. jenže s těmi clip-in, co mám, to nejde, je vidět jiná struktura :-/ barva je sice stejná, ale je to prostě poznat.

vím, že třeba foxylocks jsou údajně hodně hebké, jenže do těch se mi zas jít nechce, neb mám vlasy někam do úrovně lopatek, nechci je do půl zad, a o velký kus stříhat tak drahé vlasy mi přijde neekonomické

nemáte jiný tip?

nebo pomůže k více hebké struktuře třeba žehlení? nemám žehličku, nezkoušela jsem...

díky

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak clipy se dělají výhradně z asijských vlasů...nikde jsem nanašla,že by byli třeba evropské....takže myslim,že si nepomůžeš..leda by sis nechala někde evropy zpracovat na clipy...

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mám tenhle problém. Koupila jsem si Foxylocks, ale i když jsou super, pořád jsou pro mě moc silné a tvrdé. Řeším to tak, že si svoje vlasy i Foxy navlním, líp do sebe zapadnou a ten rozdíl není až tak patrný.

Jinak já mám tmavou barvu a ty vlasy jsou fakt hodně silné. Kolegyně z práce si kupovala blonďatou 613 a ty vlásky byly o hodně jemnější. Že by tou chemickou úpravou? Netuším.

Já osobně jsem si kdysi nechávala dělat tresu na clipy v Natur Hair v Praze, vždycky jsem tam zavolala, poslala jim kousíček svých odstřihnutých vlasů a nahlásila kolik tres a v jaké délce a šířce je chci a udělali mi je z kásných středoevropských vlásků, které se daly dále odbarvovat a barvit ale většinou už přišla naprosto stejná barva jako moje vlasy, navíc i s našitými sponečkami - už je to ale nějaký rok zpět tak nevím jestli takové služby ještě poskytují ale nějaký salón co prodává evropské vlásky by to mohl určitě na zakázku vyrobit - uričtě to bude cenově někde jinde než jak se prodávají na netu ty asie - cena za jednu tresu byla přibližně 3tis. Kč - šířka asi 20 cm a délka 45 cm ale vydržely určitě minimálně dva roky pořád krásné a to jsem s nimi dost experimentovala - barvila je, natáčela, žehlila. Rozdíl mezi asijema a tímhle byl neporovnatelný, nikdo nepoznal, že to nejsou moje vlasy - moje jsou taky zvlášť jemné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené