arrow
profile_image
mala.alenka
od 10. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni,
otáčím se na vás s velkým strachem a prosbou o pomoc.
S přítelem používáme při každém styku kondom, ale nedávno jsem se někde dočetla, že nějaká paní má miminko i právě přes prezervativ. Od té doby jsem hrozně vystrašená a od posledního styku je to teprve šest dní, takže čekám, až si budu moct udělat test.
S kondomem zacházíme dobře, dobře ho skladujeme, dbám na to, jak ho nasazujeme a po styku vždy ještě napouštíme vodou, abychom zjistili, že v něm není ani malá dírka.
Asi jsem paranoidní, žádné příznaky jsem nezaznamenala a menstruaci mám mít až za dva týdny. Je možné, že bych mohla otěhotnět přes kondom?

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mala.alenka: Pokud neprasknul tak je šance nulová, spermie se nedostanou přes kondom, pokud nemají kudy utéct. Takže si myslim že se nemáš čeho bát. Ono to bylo asi tak že paní kondom prasknul.

Reaguji na Gabriellla:

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mala.alenka: S kondomem zacházíme dobře, dobře ho skladujeme, dbám na to, jak ho nasazujeme a po styku vždy ještě napouštíme vodou, abychom zjistili, že v něm není ani malá dírka.

Ty to máš tak pořešené, že bych se zeptala, na co mu ho nasazuješ, ale bojím se.

arrow
profile_image
eleanor_rigby
od 4. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne, nemůžeš. Ale pokud jsi pokaždé tak vystrašená, proč si nenecháš nadto předepsat prášky? Byla bys naprosto klidu (prášky+kondom)

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mala.alenka: po styku vždy ještě napouštíme vodou, abychom zjistili, že v něm není ani malá dírka.

To mě rozsekalo
Pojď zlatko, jdeme napustit šprcku vodou to nééé

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji eleanor_rigby: Byla bys naprosto klidu (prášky+kondom)

Vysvětlí mi někdo, k čemu je dobré si kazit zdraví práškama a nadto se ještě otravovat se šprckou? Já myslela, že šprcka je buď teda namísto prášků anebo, když mi holt ujedou nožky s někym cizim. Ale jinak tenhle systém nechápu.

arrow
profile_image
K.r.a.p.e.t.k.a
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď v klidu, sex si nemůžeš pořádně užít, když jen myslíš na případné prasknutí. Dříve jsem brala prášky, vysadila, rok používáme kondom a bez obtíží, k práškům bych se již nevrátila. Když máme delší sex, raději použijeme po nějaké době druhý kondom pro jistotu.

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mala.alenka: S kondomem zacházíme dobře, dobře ho skladujeme, dbám na to, jak ho nasazujeme a po styku vždy ještě napouštíme vodou, abychom zjistili, že v něm není ani malá dírka.

Člověk by neřekl kolik sex vyžaduje povinností

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mala.alenka: nedávno jsem se někde dočetla, že nějaká paní má miminko i právě přes prezervativ.

Njn takových vlastních selhání s podobnou pohádkou tu už bylo .
Ne, opravdu při správném použití kondomu je otěhotnění absolutní nesmysl.

Cituji mala.alenka: S kondomem zacházíme dobře, dobře ho skladujeme, dbám na to, jak ho nasazujeme a po styku vždy ještě napouštíme vodou, abychom zjistili, že v něm není ani malá dírka.

A to Ti vážně stojí za to provozovat sex?
Už se vidím, jak zkoumáme před sexem zda je kondom ok a po sexu ho napouštíme vodou.... no vím jistě, že bychom se strhali smíchy, jen k tomu sexu by nějak nedošlo no.

arrow
Neprodává v Bazaru

Veselka: asi tak nějak 😊 ale napouští se až po sexu, to je zas dobrý, to už se můžou tlemit.
Já nechci nějak znevažovat jejich zodpovědnost, ale je to fakt masakr 😊
My kondom nepoužíváme vůbec a máme svatý klid...

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: Reaguji na Ellenuschka:

Jako holky chápu, že je to extrém, ale zase lepší když je tady slečna přehnaně důkladná, než pak expertky, které dva dny nevemou prášek a diví se, jak mohly otěhotnět přes HA

Jinak bych se nebála. Pokud vše děláš, jak máš a jak píšeš, tak je pravděpodobnost otěhotnění nula nula *** Test řeš až při vynechané menstruaci nebo jiných příznacích

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Tak pokud čteš leták, tak šance, že otěhotníš přes dobře nasazený kondom je 2%. Kámoška otěhotněla i přes kondom a HA Jinak, nedělej ze sexu takovou vědu. Já taky s přítelem používám kondom, ale nasadím, užiju si, vyhodím ho a je to. Pokud chceš mít jistotu, tak si zažádej o jinou antikoncepci...

Ano, jsi paranoidní. Pokud nepraskne nebo ho někdo nepropíchne, nemáš se čeho bát.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ellenuschka: Já nechci nějak znevažovat jejich zodpovědnost, ale je to fakt masakr

Cituji Brokolička: ale zase lepší když je tady slečna přehnaně důkladná, než pak expertky, které dva dny nevemou prášek a diví se, jak mohly otěhotnět přes HA

To jo, to mě se celkem i líbí jak je důkladná... akorát s tím sexem se mi to moc neslučuje no.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené