arrow
profile_image
Markiss
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mohl by prosím někdo doporučit jazykovou školu v Brně, jedná se o studium angličtiny. A jak je to se státnicema? je možné dělat v termínu(měsíc), který si vyberu nebo je dán pevně školou? A výuku si taky volím sama? Jednalo by se o studium angličtiny při současném studiu na Vysoké škole. Budu ráda za Vaše rady. Díky

arrow
profile_image
Tee
od 13. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, už několikrát jsem tady doporučovala SJS Kotlářskou. Písemná část státnice je stanovena školou. Ústní bývá většinou za 14 dní po té písemné a taky je většinou pevně stanovena, záleží na počtu uchazečů. Státnice se konají na Kotlářské v listopadu nebo v červnu a je na tobě, který měsíc si vybereš. Můžeš navštěvovat pomaturitní kurzy, ty jsou denně od půl 9 do 11:45, nebo potom odpolední nebo večerní. Tyto kurzy bývají většinou jen 2x týdně po 2 nebo 3 hodinách.

arrow
profile_image
Markiss
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tee:
Já budu mít právě v červnu Inženýrský státnice takže bych je zároveň nemohla dělat z angličtiny. Tak bych chtěla vědět jestli to jde nějak přesunout?
Každý den bych chodit nemohla, ale tak 2krát do týdne bych chtěla. Jak se zhruba pohybují ceny? Díky moc

arrow
profile_image
Mistress
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jazykovky v Brně už se tady řešily - viz. tady, zkus si to projít, pár tipů tam určo najdeš

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Markiss: na SJŠ Kotlářká se roční kurzy 2* týdně pohybují okolo 10.000,-
jinak ale tuhle školu taky doporučuji, pěkně mě připravili na zkoušky

http://www.sjs-brno.cz/

arrow
profile_image
Tee
od 13. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesunout to nejde, státnice jsou jen v listopadu nebo na přelomu května a června..

arrow
profile_image
Hehe
od 30. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Pokud se jedná o jazykovky, mám moc dobré zkušenosti s Nepustilovou jazykovou školou. Myslím, že ta jejich metoda rozhodně stojí za vyzkoušení, zvlášť pro lidi, kterým výuka v klasických jazykovkách, kde ti vlastně jen něco vyloží a ty se to pak šprtáš doma a tápeš, nesedí. Já chodím na angličtinu, u které si cením mimo jiné i toho, že se tam střídají lektoři. Vyučují tě tím pádem lidi upřednostňující různou výslovnost, což je super a velká výhoda. Na jejich stránkách http://www.njs.cz/ najdeš rozpis kurzů, snad budeš spokojená jako já.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené