Ahoj, vím, že o olejích je tu toho dost, ale hlavně použítí na pleť a na tělo, proto zakládám tohle téma. Zajímalo by mě, jaké oleje (kokosák, mandlový, jojobový) používáte na vlasy a jestli mají požadovaný efekt? Já mám vlasy vlnité, takže sušší a navíc tak divně vlnitý, tak je pravidelně žehlím a tím jsou ještě vysušenější. Olivovej olej dám občas do zábalu, když se dokopu nějakej vytvořit, riciňák sem měla původně na řasy, ale nebaví mě to pravidelně patlat, tak sem ho zkoušela na konečky...je fakt dost hutnej, měla sem je celý ulepený, ale ráno už nebylo ani poznat, že na nich něco bylo. Jinak miluju kokosák, je lehounkej, dobře se vsakuje a vlasy hydratuje (aspoň na pohled) a jsou lesklejší. A ta vůně Zajímal by mě mandlovej a meruňkovej, někde jsme četla, že se taky dobře vsakujou...
Tak piště

arrow
profile_image
Lilith81
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já miluju jojobový olej - na obličej, vlasy i tělo

arrow
Neprodává v Bazaru

Olivový, rakytníkov¨ý, dýňový, jasmínový, mandlový, meruňkový, pupalkový, kokosový, ...
Většinou si udělám jednou za týden olejový zábal před mytím.

A voní nějak ten mandlový a meruňkový? Jestli to jde třeba potom z těch vlasů cítít...

arrow
Neprodává v Bazaru

thessa
Mandlový je takový neutrální. Meruňkový voní jako rozemletá meruňková pecka, ne jako meruňky bohužel.

arrow
profile_image
Anya
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kde je kupujete a za kolik cca?

arrow
Neprodává v Bazaru

Anya
Nobilis Tilia, Salus, zdravé výživy,...

arrow
profile_image
januska
od 4. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nedám dopustit na kokosový Reniu, mám taky sušší vlnité vlasy které často fénuju a žehlím a tenhle olej je na ně úplný balzám

mám stejný typ vlasů jako ty...žehlila jsem a špatně to dopadlo... posledni čtyři měsíce nežehlím a nacpala jsem do vlasových přípravků majlant... a jediné co mi pomohlo jsou býčí koule na vlasy, kokosový olej a hlavně žádná žehlička ani fén... koupila jsem si i mlíčko pod žehličku za dva tisíce a je to zbytečný ty vlasy ti nic neuchrání...

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejradši mám mandlový, mám po něm příjemné, měkké, na pohled krásné a vzdušné vlasy... osvědčil se mi i olivový, občas přimíchám ricinový (s ním ale pozor, je hustý, takže nepřehnat).

Naopak mi nedělal dobře kokosový - vlasy mi vysušil, navíc nešly ani upravit... i když jsem ho dávala na vlké vlasy jako všechny ostatní olejíčky...

Cituji lucccy: koupila jsem si i mlíčko pod žehličku za dva tisíce a je to zbytečný ty vlasy ti nic neuchrání...

souhlasím s Tebou, lucccy, žehlení je vlasovej zabiják... mám stejnou zkušenost... pěkných pár cenťáků muselo dolů

Co by jsme Ti měli psát. Vyzkoušela jsi téměř všechno. Jediné co k tomu můžu dodat je, že příroda chce své!!

arrow
profile_image
krteček
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dávám na konce jojobový olej

Holky, díky za názory

luccy: no já vim, že žehlení je pro vlasy zlo, jenže mně se moje příodní líbí jedině když je umeju a nechám přirozeně uschnout (to taky trvá pár hodin a každej den si hlavu nemyju) +nějakej krém na podporu vln, to se pak tak hezky zvlní až zkroutí, ale druhej den je to zacuchaný a splihlý. Takže když si je nevyžehlim, připadám si pořád taková neupravená...
Zase na druhou stranu mám asi docela štěstí, žehlim už bezmála pět let, prakticky denně, jen v létě jim dávám oddych a zas taková hrůza to snad neni, vlasy mám docela hustý i dlouhý, jen ty konečky, to je děs. Samozřejmě je to asi jiná kvalita než před pěti lety, hlavně ze začátku sem se moc nevyznala, tak sem je ani moc nechránila... Kamarádka si je kdysi žehlila asi tři měsíce a dlouho potom je měla děsně zničený...

Já se teď chystám na kokosák od Reniu, dodělávám Liveon, ale chtěla bych zkusit jinou vůni, třeba ten meloun...a až někde narazim na mandlovej, meruňkovej a jojobovej, beru je taky
Jé, to sem se nějak rozepsala...

já si vlasy nechávám volně uschnout.. po umyti si je pročešu a dám si olejiček a pak během schnutí je jakoby mačkám no a aby se mi to nekroutilo u hlavy a nevypadala jako beránek dám si do ofiny sponku a napne se mi to...No a když je chci mít rovné dám si narovnávač do vlhkých vlasů od Kerastase a fénuju, ale dvacet cm od hřebenu...

Jo, to je pravda, promačkávat je dobrý, hezký vlnky udělá kokosák do vlhkejch vlasů a mačkat a mačkat, pak se i krásně lesknou...
Já jsem dostala i fén přímo k narovnání vlasů, jenže já s tim moc neumim, vlasy si nefénuju, nebaví mě to, jen když fakt jó chvátám, ale v jedný ruce fén a v drhý kartáč, to se u mě rovná pohromě a zacuchanýmu cosi

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené