arrow
profile_image
Klar
od 16. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nedávno jsem se nechala ostříhat na krátko. Zdá se mi, že oblečení jaké jsem nosila dřív, když jsem měla vlasy po pas, se už moc nehodí k těm krátkým. Zajímalo by mě jaké oblečení se nejvíce hodí ke krátkým vlasům, tak abych třeba hlavně nevypadala jako kluk

arrow
profile_image
Gigigirlone
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj manžel by řekl že ženská která nemá dlouhý vlasy aspoň pod lopatky kluk je. Když jdeme po ulici a vidí nějakou takovou moderní slečnu navíc s melírem vždy prohlásí ,,Vidíš to? Má hlavu jak kopačák. "
Podle mě se krátkým vlasům moc ženské oblečení nehodí...

Reaguji na Gigigirlone:
Bože, to je zase názor.
Některý ženský jsou daleko víc sexy s krátkými, než s dlouhými vlasy.
Například Stone, Rihana...
Myslím, že ten tvůj by před takovou babou pěkně slintal.

...

...

...

Cituji Klar: když jsem měla vlasy po pas, se už moc nehodí k těm krátkým. Zajímalo by mě jaké oblečení se nejvíce hodí ke krátkým vlasům

A proč by se nehodilo?
Podívej na Halle Berry.

...

Cituji True: Rihana...

Na té poslední fotce je nádherná.
Z oml.je krásná krátkovláska gumidek
Reaguji na Klar:
Já si myslím, že právě ženským oblečením podtrhneš to, že jako kluk vypadat nebudeš

Cituji ShoesManiac2: Já si myslím, že právě ženským oblečením podtrhneš to, že jako kluk vypadat nebudeš

Reaguji na True: Máš pravdu najdou se ženy, kterým krátké vlasy sluší. Ale je jich opravdu minimum a dá jim to mnohem víc práce s líčením a úpravou vlasů, aby vypadaly jako na fotkách.
Souhlasím s Gigigirlone, holku dělají z velké části dlouhé vlasy. Snad už od pravěku platí, že dlouhé zdravé vlasy jsou symbolem zdraví a vitality. Tak proč se jich dobrovolně vzdávat, pokud k tomu není nějaký, třeba zdravotní důvod?

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Klar: Podle mě se krátkým vlasům moc ženské oblečení nehodí...

No to právě naopak. Aspon ukážeš, že si ženská. Ve sportovním nebo v džínách a mikině vypadaj některý krátkovlasý ženský jako lesby.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gigigirlone: Zase názor chlapa s úzkoprsým vnímáním světa. Takže podle toho co tvrdí, holka, která má kratší vlasy než na lopatky je kluk ?Co takové mikádo nebo podkova,které není ani krátké,ale zatím nedosahuje ani na lopatky? Případně co mají dělat holky,které prostě nikdy mít dlouhé vlasy mít nebudou - ať už z toho důvodu,že jim to kvalita vlasů nedovoluje nebo jim to ani nesluší, to mají dle Tvého manžela chodit kanálama,aby je někdo náhodou neoznačil,že nevypadají dost žensky?

Pro zakladatelku - sama nosím kratší mikádo a oblečení jsem nijak nezměnila, nosím pořád sukně,šaty,topy a vůbec to nevypadá špatně,takže se určitě nevzdávej oblečení,které jsi nosila,když jsi měla ještě dlouhé vlasy.

Cituji redmary: No to právě naopak. Aspon ukážeš, že si ženská.

Přesně tak. S dlouhými vlasy, to každý pozná i bez pečliového výběru outfitu.

Cituji Eleanora22: Snad už od pravěku platí, že dlouhé zdravé vlasy jsou symbolem zdraví a vitality.

Ale dnes už aby jsi zdravé a vitální vlasy, jak píšeš, pohledala.
Buď mají slečny pár, sice dlouhých, ale dost bídných chlupů a nebo prodlužko.
Tak nějak je mi milejší holčina s pěkným krátkým účesem.

Cituji True: Tak nějak je mi milejší holčina s pěkným krátkým účesem.

Určitě ano. Každá z nás musí být soudná a přizpůsobit délku vlasů k jejich stavu. Jen si myslím, že málokomu sluší opravdu krátké vlasy a většinou se dá zvolit nějaký únosný kompromis a vlasy zachovat třeba po ramena.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Eleanora22: No jo a co má dělat slečna jako třeba já,která nemá pěkně vypadající vlasy ani po ramena? To je pak holt těžké a nezbývá než volit kratší účes.

Reaguji na Jannnie: Přesně tak, není to vždy dobrovolná volba. Proto nechápu, ale ani neodsuzuju, když se někdo rozhodne dobrovolně pro krátký účes.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jukni se na blog Checkmate, možná tam najdeš nějakou inspiraci http://michaelacheckmate.blogspot.cz/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené