arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, ráda bych si znovu ostříhala ofinku na patku, ale strašně ě štve, že mi na straně prostě nedrží. Jak to děláte? Taky mi dost vadí, že si nemůžu hodit vlasy do zadu nebo si udělat takový ten "bochánek" na hoře

Jak to řešíte vy? Vkládám foto a video (to se mi líbí více) pro představu, ale hlavně, aby držela!!

http://www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ&feature =related

Stacy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě bych chtěla dodat, že mám celkem jemné vlasy, podobně jako slečna ve videu, ale krásně ji to drží

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jestli máš jemné vlasy, tak asi nijak... Mám stejný problém, a proto nosím krátké vlasy (Teď jsem Ti asi moc nepomohla...sorry )

Jemně zlakovat nebo postříkat tekutým tužidlem, pročesat a pak zafixovat lakem.

arrow
profile_image
Eviss mojeid
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A ty máš teď klasickou ofču? Já jsem si vždy po mytí ofinu vyfoukala přes kartáč na stranu, pak přežehlila, lehce přelakovala a drželo mi to uplně super

arrow
profile_image
Wewiku
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja mám tiež jemné vlasy a drží mi, akurát ja vlasy fénujem. Dám najprv trochu objemové penové tužidlo a potom vlasy vyfúkam a zalakujem.

Dělám to tak, že ještě mokré vlasy sčešu na stranu, zasponkuju, vyfénuju a pak ještě přežehlím. Nakonec přelakuju. Také mám jemné vlasy, ale tímto způsobem mi pak drží perfektně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky a nemáte fotku? Mě se desně líbí ta ofča ve videu.

Jinak já teď ani ofinu nemám. Mám takovou tu dlouhou . Vlastně kdybych si ji ostříhala na patku, tak to pak jde i do normální ofiny, že? Já si vlasy myji večer a do rána mi to asi nevydrí. Drží mi to, když to natupíruji a přeláknu tak 20minut a pak mi pada do očí a rozděluje se mi na takové ty pruhy

Cituji perfectland: Holky a nemáte fotku?

Našla jsem jednu svojí, ale asi není taková, jakou by sis představovala...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na petraparis: Díky za fotku Ale chtěla bych jinou, jak jsem psala Takhle se mi pramínkuje a nedrží

Reaguji na perfectland: Myslela jsem si to. No, tak já se zase raději smažu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na petraparis: Jee to nevadí, jsi moc hodná

Reaguji na perfectland: Neboj, tu fotku jsem nesmazala kvůli tobě, jen pro svůj dobrý pocit Jinak co takhle ještě vlásky předtím, než je vyfoukáš, natužit nebo nagelovat? Budou takové jakoby drsnější a nemusely by se pramínkovat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na petraparis: Vůbec netuším, právě se ptám, jestli to vůbec někomu drží celý den než si ji ostříhám

arrow
profile_image
Wewiku
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Oni sa práve pamienkujú, keď sú nagelované. Nesmú byť ani moc natužidlované ani nagelované, ja dávam tužidla fakt máličko, rozčesať a až potom prelakovať, keď je na hladko učesaná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené