arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ,poradíte mi správné líčení kulatého obličeje tak ,aby vypadal užší?Já jsem se doposud malovala pouze stylem... řasenka + světlý pudr ,tak zkušenosti bohužel u mě nejsou.Jinak mám hnědé oči a též hnědé vlasy a nevím jestli zvolit tmavý či světlý pudr nebo tmavý či světlý make-up a teké jejich dobré a kvalitní značky .Moc děkuju za rady a odpovědi. B.

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji bárbaraM: jestli zvolit tmavý či světlý pudr nebo tmavý či světlý make-up

?? Make-up a pudr by měly VŽDY ladit k odstínu pleti, ať máš kulatej nebo hranatej obličej...

Na youtube je na to asi milión návodov, napríklad http://www.youtube.com/watch?v=05O1VcQuE0k

nedávat tvářenku jakoby vodorovně, ale spíš svisle, tím se opticky protáhne plus nemít ofinu a nevlnit vlasy na malé vlnky

odstín make-upu vždy musí splynout spletí

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Makeup určitě v odstínu pleti. Kulatý obličej nalíčíš tak, že po stranách obličeje naneseš matný bronzer, 4-6 odstínů tmavší než tvůj normální odstín. Do středu obličeje naopak rozjasnovač

makeup

já mám kulatý obličej a nenanáším si tmavý pudr na bradu, akorát ti to víc ten obličej zakulatí. Nejlepší znázornění jak co kam nanés je zde http://francebabyfashion.blogspot.cz/2012/10/clane k-sem-vam-slibila-uz-davno-tak.html

arrow
profile_image
MissDiamond
od 26. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Zouzel:

arrow
profile_image
froolish
od 14. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem byla na semináři ohledně líčení, tak nám vizážistka radila toto:

- make-up rozhodně v barvě pleti (teplý/studený odstín)
- pudr transparentní (jeho fcí je pouze zmatnit pleť)
- rozjasňovačem vyzdvihnout (viz obrázek)
- tmavým pudrem/bronzerem potlačit (viz obrázek)
- obočí zvýraznit (i blondýny) nejlépe sadou na obočí nebo stínem (krásně nám dokonturuje obličej)
- pak už stačí jen řasenka, tvářenka, lesk a je to

Stnovn oblieje

arrow
profile_image
bárbaraM
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: V těk malých vlnkách budu mít asi problém ...mám totiž kudrnaté vlasy asi jako David Bisbal.

David Bisbal

arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bárbaraM: pokud je máš ale dlouhé, tak to problém nebude, hlavně ne mikádo a make-up vybírej vždy podle barvy dekoltu, make-up se nanáší i na krk, rozhodně ne jen k lícním kostem a barva se tak musí sjednotit právě s dekoltem

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám kulatý obličej hodně, párkrát do týdne mě líčí vizážistka na různá focení a všimla jsem si, že mi zatím každá dává víc tvářenky (svisle) a některé mi drobně rozjasní "prostředek" obličeje. Jinak souhlasím s těmi vlasy: rozhodně NE krátké a vlnité nedejbože lokny, mě tohle občas udělají kadeřnice po té vizáži a moje hlava pak vypadá jako obrovská koule (takže to líčení je pak docela k ničemu). Pokud jsou vlasy delší, postačí jen lehké romantické vlnky nebo je navlnit jen v konečcích, u kratších vlasů je taková úprava nepřípustná

Cituji gabulka: Nejlepší znázornění jak co kam nanés je zde

No to sice ano, znázorněno je to pěkně, nicméně obrázek je dost všeobecný a líčit by se mělo především podle tvaru obličeje. Konkrétně pro kulatý obličej by se mělo konturovat a prosvětlovat takto:

.

já vím ale mě sedí líčení přesně podle toho obrázku a když se na to podíváš, tak je to skro stejné, akorát ty nemáš na obrázku ve středu rozjasňovač, což já si dávám. je to úplně stejný obrázek jako tady vložila froolish jen na tom co jsem vložila odkaz je blondýna a tady je bruneta se staženýma vlasama

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já modeluji obličej podle těch obrázku a zdá se mi,že ho mám víc baculatější .).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené