arrow
profile_image
fallen angel
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat. Objednala jsem si kuličku na francii, jen nevím, jak se používá. Poradíte.
Díky

fallen angel
úplně jednoduše, zamícháš s ní pořádně gel, trošku otřeš o karaj kelímku a pak dáš na nehet a po nehtu roztahuješ. Až vyzkoušíš, tak na to přijdeš sama, nic na tom není. Rozhodně lepší než štětec

Ahoj,
prosím kdo to máte doma, nedá se to použít i na lak? Nebo ten se na tom neudrží? Štětečkem se mi to taky dělá špatně.....

hmm, to je škoda. Ale tak nějak jsem to tušila. Já si lakuju svoje přírodní nehtíky, a francii si dělám hrozně ráda, jsem ale docela hnidopich, a mám ráda přesnost a pravidelnost, což se mi se štětečkem, jakýmkoliv nikdy nepovede a pak to dopadá tak, že po dvou dnech se už na to nemůžu dívat, tak to odlakuju......je to hrůza se mnou, mám prostě ráda preciznost, jenomže nevím jak jí dosáhnout

arrow
Neprodává v Bazaru

69
Luczinka
na lak určitě ne, nemá stejnou strukturu jako gel, a stékal by ti..
Tak kamarádka si to nedávno pořídila a používá to normálně na přírodní nehty a obyčejný lak a nemá s tím problém

arrow
Neprodává v Bazaru

69
Luczinka
Fakt? Já si to vůbec neumím představit
Já moc taky ne, ale prý je to jednodušší a přesnější než se štětečkem.. Ale musela to prý chvilku trénovat

Ahojík, tak jsem se nakonec rozhodla kuličku koupit jen do laku, pač jinak mám akryl, takže tam to neužiju. No musím říct, že s tvarováním francie absolutně nemám žádný problém a oblouček je jedna radost dělám to tak, že si štětečkem nanesu doprostřed okraje nehtu ťupku laku, a kuličkou pak lak začnu roztírat a tvarovat oblouček. Jde to nádherně a proto, že ten lak si tam jen ťupnu, tak je ho větší množství a tak schne dost pomalu, tak mám dost času na tvarování obloučku. Paráda, zkuste to

arrow
profile_image
ninuš
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky kde můžu takovou kuličku na francii sehnat prosím?

arrow
profile_image
ninuš
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

garfield2009

ten e-shop se mi nechce otevřít

ninuš

http://www.modelaznehtu.cz/shop.php

v sekci - štětce, hned druhej

arrow
profile_image
ninuš
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

garfield2009

stránka se nenačte a hlásí mi to tuhle chybu-Ad blocked here by KPF

ninuš

tak to nevim.mě to normálně funguje.
tak zkus napsat jen modelaznehtu.cz

Cituji ninuš: holky kde můžu takovou kuličku na francii sehnat prosím?

Dá se koupit i na aukru, tam jsem ji koupila i já, mám tam vytypovaných pár nehtařek, u kterých dělám velké nákupy

arrow
profile_image
ninuš
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

laaria
můžeš mi poradit jaký koknkrétně nehtařky?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené