arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná vám tohle tèma bude připadat zvláštní, ale mám takový "problém". Po orgasmu mi tak do dvou vteřin začne šíleně hučet v uších, často se mi taky motá hlava a jsem taková malátná. Po pár minutách vše odezní. Máte někdo podobnou zkušenost případně tip jak takovým stavům předejít?

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chicabella: Po orgasmu mi tak do dvou vteřin začne šíleně hučet v uších, často se mi taky motá hlava a jsem taková malátná

Mám úplně to samé - předpokládám, že máš normálně spíš nižší tlak - souvisí to s tím, jak nám při orgasmu prudce vyletí tlak a pak zase rychle klesá - chce to prostě zůstat v klidu, ideálně v posteli a počkat chvilku, než to přejde. Předejít se tomu nedá, jedině nemít orgasmus Buď za to ráda, co by za to daly holky, které orgasmu dosáhnout nemohou.

Jinak teď mě napadá, že by možná pomohlo trochu se před milováním napít alkoholu a tím si předem trochu zvýšit tlak, aby to pak nebyl takový skok. Ale nevím, já skoro nepiju, takže netuším, jestli by to fungovalo.

arrow
profile_image
Bee222
od 20. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si až doted myslela, že to je normální součást orgasmu a neoznačila bych to za problém... Prostě se tělo srovnává s tou situací... Možná je to o tlaku, možná je to něco jako když rychle vstaneš, pokud víš, co myslím. Taky to někdy mívám a do 10 vteřin to přejde...

arrow
profile_image
MiBa82
od 9. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Chicabella: mám úplně stejný stav

arrow
profile_image
Kimbra
od 26. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám stejný "problém". Ale je mi to příjemné, když vím, že dosáhnu orgasmu. Chvilinku si odpočinu a pokračujeme .
Myslím si, že na to není léku.

Asi to bude tlakem. Na příliš nízký tlak doporučují doktoři kávu nebo alkohol. Tak se zkus napít před sexem a uvidíš. Případně taky pravidelný sport prý upravuje tlak.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prostě máme silné orgasmy, buďme za to rády

arrow
profile_image
Indil
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky to mám. A je to nejspíš tím, že mám nízký tlak a navíc k tomu šelest srdce.

arrow
profile_image
notosemztohoblazen
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, mě zase kolikrát začně brnět brada!!

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bee222: Já si až doted myslela, že to je normální součást orgasmu a neoznačila bych to za problém...

Napadlo mě úplně to samé.

arrow
profile_image
Belgarion
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chicabella: Máte někdo podobnou zkušenost?

přidávám se do klubu

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji notosemztohoblazen: mě zase kolikrát začně brnět brada!

ale tohle neznám, to je srandovní - nemáš to z přemíry orálního sexu?

arrow
profile_image
notosemztohoblazen
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jully: Nene, oralní sex být ani nemusí. Nestavá se to vždy, ale někdy mám orgasmus více intenzivní než obvykle...a k tomu se právě přidává to zmíněné brnění brady, zajímavý pocit..trvá tak půl minuty

arrow
profile_image
Janetka
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám uplně stejné pocity..a mám nízký tlak, takže bych se přikláněla k tomuto. Rychlé zvýšení tlaku.

arrow
profile_image
Bee222
od 20. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji notosemztohoblazen: brnění brady

taky dobrý Takže myslím příklad toho, že každé tělo reaguje jinak a nějaké poorgasmové stavy bych nepřisuzovala zdravotním problémům...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené