Líbí se mi nošení pásků přes tuniky, košile,...ale neumím to, nějak mi přijde, že žádnej pásek se mi nehodí na oblečení, koupila jsem si obyč šaty černy přestřiženy pod prsy a chtělo by to nějak oživit, ale nemužu najit vhodny pasek. Za 2) mám nově bílý pásek s kaminkovym srdíčkem a nevím na co s ním(neodhadla jsem dýlku a do kalhot přes boky ho nedám )
Nějaký rady? posílejte třeba vaše fotky

Nechceš sem dát fotku šatů? Jinak to nemusí být nutně pásek, třeba stuha by byla pěkná, nebo se můžeš vyřádit na doplňcích . Vkládám inspiraci z Lookbooku.

Lookbook

Stuha mě napadla, že bych si něco spáchala doma
http://zkracovatko.cz/2L7RlN

právě jsem přemýšlela nějak tu tkanici odstranit a dát něco hezčího.

arrow
profile_image
Folk
od 15. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejlepší je koupit si univerzální pásek co se hodí ke všemu, já mám v černé a hnědé z německé vero mody, bez aplikací na přezce a můžu je nosit jak pod prsy tak v pase. Výhodou je mít široký nebo teď se zase vrací tenký několikrát omotaný kolem pasu. Ve skříni mám i s výraznými přezkami, ale ty se jen tak k něčemu nehodí. Pásek má podtrhnout model i postavu nebo naopak zamaskovat nedostatky šikovným nařasením oblečení, pohraj si s tím.

No právě, že mi přijde, že každej pásek co jsem si chtěla koupit měl něco špatně asi si kooupim lano a omotám se lanem Asi nezbyde nic jinyho než svoje outfity vzit do krámu tam se převlikat a zkoušet ruzny pasky

arrow
profile_image
Folk
od 15. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No pozor, provaz bude v létě celkem fajn doplněk Základ je černý, buď s gumou nebo copánkový bez dírek - můžeš ten bodec píchnout kam chceš, vyzkoušej si jak vypadá s přeskou vepředu i vzadu, vložila bych foto, ale jsem na mobilu, tak zkus si dát do googlu heslo pásek do pasu v cj, aj, nj a určitě se ti něco zalíbí. V ČR počítej s cenou kolem 4-5 stovek.

no tak za pásek 500 nedám, no možná v ty době až se to k nám dostane už budu v cizině ale tam už budou o rok dopředu mně právě vadí přesky celkově, prostě se mi to na mně přes oblečení nezdá, napadlo mě otočit pásek dozadu, ale přišlo mi to ujetý no asi něco vyhrabu u vietnamcu, posledni dobou maj hezčí doplnky než v krámě mi přijde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené