arrow
profile_image
Megiie
od 31. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, hlavně blondýnkám, protože můj dotaz bude hlavně především na dívky a ženy s blond zkušenostmi Moje přirozená barva vlasů je taková myší - ani ne blond ani ne hnědá, taková divná blonďato-světle hnědá..Od 12let jsem se nechala melírovat, v 14 se obarvila na hořkou čokoládu a od 15 šla zpět na blond - na platinu, tu si udržuji už 3rokem. Ale! Moje vlasy jsou poškozené, protože na nějakou péči jsem sr.....Nechala jsem se tedy ostříhat na mikádo a i tak jsou vlasy poškozené. Ale jde o to, že chci být nadále blondýna, myslím si, že hnědá mi moc nesluší, i když mám hnědé oči, ale jsme světlý, bledý typ, ale nebaví mne už to každoměsíční dobarvování odrostů. Aby odrosty nechytly do zrz či oranžova, používám peroxid 9% a melír.prášek, chytá to krásně to platiny..Ale přeci jen se i platina okouká a občas působí nepřirozeně. Přemýšlela jsem, že nechám vlasy odrůst a sem tam je blond promelírovat. Chtěla bych barvu cca jako má jedna blogerka (viz obrázek). Jak toho ale docílit, aniž bych utratila velké sumy za kadeřnici? Díky za tipy!

2692458_2_bazar.jpg

2151230_1_bazar.jpg

P1080436.jpg

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já teda odpovídám za sebe, takovýhle vlasy jsem měla cca před dvěma roky a prostě jsem si jen nechala udělat blonďato-hnědý melír, žádná věda Ale ta hnědá se mi hodně rychle vymyla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám středně hnědý vlasy a takovou barvu mi udělá melír do bíla, postupně ztmavne

arrow
profile_image
Megiie
od 31. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže mi radíte, abych zabránila dalšímu poškozování peroxidem při barvení celé hlavy a docílení přirozenějšího vzhledu, zvolit techniku nechat odrůstat zesvětlené vlasy a třeba 1x za 2-3měs nechat promelírovat jemným melírem?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené