Ahoj Holky,
potřebovala bych prosím poradit, byla jsem na kožní s akné, kde mi předepsali isotrexin gel. Včera večer jsem si ho dala poprvé a ráno jsem měla krásnou a nemasnou plět, takže první dojem je velmi dobrý. Ale mám ho používát večer před spaním a ráno? Čím si mám plět čistit ráno aby nějak nenarušila ten účinek isotrexinu? Kožní mi nic neřekla a ani se mě neptala jakou používám kosmetiku a tak, jen mi to předepsala a hnala mě ven asi at neotravuju nebo já nevím. Nikde jsem se nedočetla co k tomu používáte nebo tak. Poradte prosííííím ( jinak teda používám okurkovou vodu zakoupenou v drogerce a krém, dohromady nestojí ani 200,- ale je to jediný co mě nevysušuje oproti Garnier, Loreal atd... atd...)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hmm, tobě se po něm nedělá taková slupovací vrstvička?
Já když jsem ho používala, tak mě před tím i kožařka varovala a napsala mi to na noc, ráno smýt . (asi právě i kvůli tomu, abych se ,,neloupala")

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky, já jsem třeba isotrexin nesnesla vůbec.... rozhodně ho nanášet s mírou a pleť hydratovat!

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to hodně velká síla a pleť to ničí (vím, o čem mluvím, používala jsem to několik let). Doporučuju nanášet jen lokálně v tenké vrstvičce, ráno smýt a na den použít hypoalergenní hydratační krémek, třeba physiogel...

Reaguji na Markett: Nene nedělá, plet jsem měla krásnou a pupínky se mi jak kdyby vysušily, ale dala jsem si ho včera poprvé, takže uvidíme časem. O umývání ráno mi nic neřekla, vlastně mi o něm neřekla vubec nic, takže ho používám podle příbalového letáčku.

arrow
profile_image
xtynka
od 25. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také jsem ho používala. Souhlasím s tím, že by se měl používat jen malinko na noc a ráno smýt a pleť vyčistit ( mě se osvědčily odličovací oleje), a potom natřít lehkým krémem( např. Physiogel je určen přímo na hydratování při používání přípravků na akné, které hodně vysušují)

arrow
profile_image
sabine
od 24. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

no, taky jsem ho měla ještě v kombinaci se zinerytem , zineryt n aráno , isotrexin na noc , nejspíš by se měl používat na osušenou a vyčištěnou pleť a jenom lokálně -na pupínky, řekla bych že rozhodně ne na celou plochu obličeje
a jak říkáš že máš věci od garnieru z drogerky, spíš bych doporučila něco kvalitnějšího z lékárny...podle mě je nejduležitější mycí gel ráno a večer a pak naké tonikum, případně krém
většinou věci na akné z drogerky hodně vysušují , , já používám věci od lushe-přírodní kosmetika-dark angels, coal face a tea tree water a krém na mastnou pleť od korresu-přirodní řecká kosmetika

akné mám fakt už dlouho , vyzkoušela sem hodně mastiček a mám pocit , že když jsem začala víc sporovat na vzduchu a jist zdravě-žádné sladkosti, červené maso , tučné, kořeněné, potraviny s éčkama tak se mi to hodně zlepšilo
a pangamin 4 tablety třikrát denně
a teď uvažuju o antikoncepci

arrow
profile_image
gingerNO
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

s isotrexinem opatrně...pokud máte citlivou pokožku jako já, tak bych se ho raději vyvarovala...já osobně jsem ho nesnesla...

Reaguji na xtynka: No já četla, že Physiogel je na aknozní plet moct mastný a ucpává pory, tak nevim mám strach abych si plet zas neucpávala. Ale určitě se poptám v lékárně.

Takže sním nemáte nikdo dobré skušenosti?? Jééé tak to mě docela děsí, snad mi to nezničí plet ještě víc než ji mám

Mně pomohl, ale opravdu natírat jen lokálně.

Koukám do letáku, vždyť to tam všechno jasně píšou co a proč. Je to směs "olupovadla" a antibiotika erythromicin. Na účel lokálního použití by tedy bylo lepší ono antibiotikum samotné, třeba Eryfluid, Isotrexin by se měl mazat dlouhodobě a plošně, aby to mělo šanci vůbec najet účinek a fungovat preventivně..
S těmihle agresivními mazadly se musí začít přivykat postupně, ob dva dny, obden (pro citlivé i to už k fungování stačí), a pak po čase to kůže už snese lépe, ale dvakrát denně, to by asi vydržela fakt jen nějaká hroší kůže..
Nechat zaschnout a ještě se přes to něčím hydratačním máznout, samotný je to hrozně suchý..

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já třeba mám teď Aknemycin.....je to vlastně to samé, protože to obsahuje stejnou látku jako Isotrexin a to Erythromicin....akorát, že je to taková bílá hutnější mast, která nijak moc nevysušuje....prostě je to mast....je hutná..takže stačí dávát opravdu málo..když ji člověk naplácá hodně, tak by mu to mohlo zas ucpat pory...takže kdyby tě Isotrexin moc vysušoval nebo dělal nějakou neplechu tak zkus ten Aknemycin..mělo by to být na stejné bázi, jen né takové olupovadlo a vysušovadlo... měl by se líp snášet...a to já na své pleti jen tak něco nesnesu...Duac,Differine,Zinerit,Isotrexin.......v šechno to letělo do koše, protože i když jsem mazala obden a snažila se nanášet fakt jemně, tak jsem se celá osypala ještě víc..

tak po asi dvou týdnech uživání se mi plet zhoršila dělají se mi tak dvakrát víc pupinků než předtím, tak nevim skusím to ještě vydržet myslíte že se mi takhle ta plet čistí a pak to bude dobrý? nebo to mám raději vysadit?

všechny tyhle mazadla zrychlujou obměnu kůže, takže jak jdou starý rychlejc ven, může se zdát, že jich je víc. ještě vydrž

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené