Holky, přemýšlím nad koupí ionizační fénu Remington, ale ta cena se mi zdá až moc výhodná. Hodně mne to překvapilo, máte s ním někdo zkušenosti ? Příkládám fotky.

Fn Remington

2

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám Remington s ionizací, ale nějak nepozoruji, že bych měla lepší vlasy než po normálním fénu. Ale pokud je cena příznivá, tak bych ho koupila spíš.

andys
Děkuju za zprávu! Taky jsem si říkala. Ona si ho koupila mamka za směšný peníz celkem, že měli nějakou akci či což a ona ted bude končit.. Takže ho asi vezmu.. Ale píšou, že má tichý chod, což nám zas tak nepřišlo, že by to bylo nějak výrazně tišší než jiné fény..
Ty ionizační fény prý tolik vlasům neubližují, ale nevím v čem to spočívá.. Tak uvidíme.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám ionizační Remington, ale ne tenhle, ten s difuserem (je to typ D5..., nevím přesně). Jsem s ním spokojená a ty vlasy jsou lepší, Resp. rovnější, nemusím žehlit, tolik mi nekrepatí (a mně krepatí děsně).

marrky
Dík za příspěvek. Fakt ? Tak to je super. Tenhle by měl mít taky difuzér, až si ho donesu, tak mrknu, ale tuším, že ho fakt má.. Já bych potřebovala nějaký šetrný fén, mám vlasy celkem zničené po prodlužování a odbarvování.. A ony ty Remingtony jsou prý dobré.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem s ním tedy fakt spokojená. Netvrdím, že je to úplně dokonalé, to ty moje vlasy asi nikdy nebudou, ale rozhodně je to lepší.

arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

84

Já mám tenhle : http://www.elektro-nakupy.cz/kat-fen-remington-d-5 410
A velká spokojenost..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ten jsem taky chtěla. Pak jsem podlehla difuseru (a stejně to s ním neumím). Myslím, že jinak jsou stejné.

arrow
Neprodává v Bazaru

babe23
Já mám tenhle : http://www.elektro-nakupy.cz/kat-fen-remington-d-5 410
A velká spokojenost..
mám stejný a taky velká spokojenost...

arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

84

Já jsem difuser párkrát měla, ale nakonec jsem ho stejně nepoužívala ) Hrozně se mi u tohodle fénu líbí, že mám po něm vlasy fakt rovnější, než když jsem se foukala klasickým fénem..

arrow
profile_image
januska
od 4. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si koupila Remington D 5610 s difuzerem a vlasy jsou fakt lepší, když foukám do rovna tak bych řekla že tak nekrepatí a vypadají zdravěji a když použiju difuzer spolu s přípravky na vlnité vlasy tak to vypadá taky podstatně lépe, žádná zacuchaná koudel, prostě fény i žehličky s ionty můžu jen doporučit

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám Remington Professional, byl v kufříku v sadě s 2 hřebeny a maximální spokojenost
tento: http://www.bilaplaneta.cz/d/remington-ac-3010/

Mishaaa
Ten vypadá dost dobře!

Tak jsem zvědavá jestli ten můj fén bude taky tak výbornej

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Marissa1985
Za kolik je prosím tě, že je cenově tak výhodný?

Sluncere
To je právě to, co mne záráží Tuším, že mamka říkala, že stál jen nějaké dvě stovky.. Už má pro mě jeden schovaný, já neměla čas si ho zajít koupit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené