arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo druh akné, které je na fotkách. Mám ho asi na tak všude... nejvíc ruce, a spodní část zad... Není to třeba ten Demodex? Beru teď autovakcínu na Staph, ale na tohle to nepomáhá

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, ty fotky byly příliš velký, proto se to sem nevložilo rovnou

zada

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tady je pic hrudníku... Možná si řeknete, že to není tak strašný, ale když si vezmete, že tohle máte na hrudníku, zádech, rukou, nohou, tak je to hodně nepříjemný...

chest

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S akné mimo obličej sem nikdy zkušenosti neměl. Ale myslím si, že na tělo se předepisuje třeba Eclaran/Akneroxid 10, ale nedokážu si představit, že si tim preventivně mažu celý tělo ... Zkus nějakou detoxikaci organismu a nosit přírodní materiály + Pravidelný peeling třeba žíňkou

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já když se umeju, tak se nadřu Excipialem a pak na ty jednotlivý projevy dám Akneroxid. Jenže ta jedna tuba mi vydrží tak 14 dnů + to samý s Excipialem a leze to dost do peněz.. Tak já nemam ani nějak od čeho detoxiovat :/. Pivovarský kvasnice nezabraly. Teď jedu tak litr zelenýho čaje na vyčištění + probiotickej drink tak ob den. Jediný co nosim jsou trička z H&M ty slabý hadry, to je jediný, v čem ta kůže dejchá, jinak ostatní mě škrábe. je to na *** prostě

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ty mastičky z mé zkušenosti jsou celkem na dvě věci. Jsi chlap nejspíš ještě náctiletý, takže buď ti nezbývá než čekat až se ti to samo zklidní a nebo zkus třeba co se týče detoxu bylinky. Zelený čaj je dobrý ale záleží na tom jestli je to pravý sypaný zelený čaj a nebo výluh z čajových sáčků(tohle je dost slabý čaj, takže účinek téměř nula). Dále je dobrý kopřivový čaj(ale opět je lepší sypaný), nebo existuje přímo směs na akné a to buď Pleťový čaj od Grešíka, čisticí čaj s červenou řepou od Grešíka a nebo Akne tea od Popova. Já jsem pro kopřivový čaj a Pleťový od Grešíka. A nemusíš to pít po litrech. Stačí dva hrnky denně. Ono si tělo stejně z toho veme jen to co potřebuje a zbytek vyloučí. A ještě jeden čaj je dobrý byť není na akné ale mně se osvědčil. A to je heřmánkový čaj. Ten je protizánětlivý.

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi 22 ... Zelený čaje z Tesca a tak nepiju. Mám pravej sypanej a teď i dovezený z Japonska a to je hodně jiná liga... To už mam všechno za sebou ty bylinky. Kopřivovej, i takový to Akné Tea a tak, výsledek žádnej... Nevim kde je chyba v matrixu. Zinek beru už asi rok a taky nic z toho... Vody piju jak vodník a taky nic... Ten akneroxid docela rychle zahojí ten pupínek, tak za tejden, ale pak se udělá většinou novej ... Na zklidnění už čekám hodně dlouho a furt nepřichází. I když mi bylo těch náct, tak to jsem měl plný záda, že i když jsem se opřel, tak jsem brečel bolestí... To už naštěstí tolik nemám. Možná i pomohla moje autovakcína, už jí beru skoro 4. měsíc, ale stejně to neudělá nic s tím mazotokem :/

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak to ti asi nezbyde než vyčkat. Můj brácha na tom byl stejně jako ty a začlo se mu lepšit po 25 roce. Teď má 29 a po akné mu zbyly už jen zjizvené záda. Když jsem se ho ptala jak se toho zbavil, tak řekl, že se prostě na všechny ty zázračné preparáty vykašlal(zinerit, akneroxid, byliny, olejíčky...) a ono se to spravilo samo. Na mně jeho metoda ovšem nezabrala

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem se taky na to vykašlal, dřív jsem se mazal jak blázen něčím, a teď už jenom příležitostně na pupínky občas, ale jinak natření Eryfluidem celý tělo, to vůbec... Ono je to taky i počasím, já to mam vždycky hrozný v létě, jak mi je vedro... Jak je nad 25 stupňů, tak mi je šílený vedro ať třeba jenom sedim.. Takže pro mě tohle počasí zatím dobrý ... Já zkusim jít do toho Roa na malý dávky, už mě nebaví čekat na něco. Pokud jdu někam s kámošema večer ven a je tam nahuleno, a dam si pivo, druhej den vypadam příšerně Ty jsi brala Roa?

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne do toho bych nikdy nešla. Na to mám svoje tělo dost ráda. Ono je sice hezké, ži to to možná vyléčí akné aniž by se ti vrátilo znovu ale nikdo neví jaký to má pozdější dopad na organismus. To budu mít raději i ve 40 pleť jako puberťák. Vím, že u mně je to způsobeno hormonama, takže se snažím dát si do hromady hladinu hormónu a více méně se to daří. Jinak pokud jdu na nějakou akci, taky to s mou pletí pořádně zamává. Tomu by ses asi nevyhnul ani při braní Roa. No každopádě držím palce ať se ti podaří s tím neřádem pořádně zamávat ať už se rozhodneš pro jakoukoliv léčbu a zbavíš se ho jednou pro vždy.

Reaguji na viki90:
A co zkusit laser, Glyco A, Zineryt, chemický peeling... Ten excipial - neucpává ti náhodou ty póry ještě víc? Přeci jenom je hodně mastný. Hlavně bych to vůbec nepeelingovala po domácku, tím si to akorát podráždíš a rozneseš všude možně.

Reaguji na viki90:
Ještě mě napadá... Jezdíš k moři? Pokud ano, máš pak na nějakou dobu klid, nebo je to beze změn? Ještě by šla zkusit solná jeskyně.

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarkakh: Excipial používám Hydrolotio, ten není mastnej a je nekomedonní... Jo u moře jsem byl letos 2x... Umoře mi sice zmizí černý tečky, ale udělají se mi boláky od krémů... Mám vždycky plnej obličej od pupínků a to samý na zádech. Od toho krému i vedra tam... Jinak používám krém Akn+ od Biodermy, ale stejně se to ucpe... A moře mě hrozně vysušuje. Když jsem vylezl z vody a nechal jsem to schválně uschnout na sobě a kámošce, tak ona tu kůži měla normální, ale já tam měl uplně bílý krystaly soli, jak když mám nějakou lepru či co ... Takže vždy po koupání osprchovat a hydratovat.... Ale když jsem právě přijel, tak jsem tu kůži měl krásnou - ale jen tak 2-3 týdny . O Glyco přemýšlím, ale už tu kůži mám tak zničenou od všech možnejch serepetiček, že je to hrůza...

Reaguji na viki90:
Nebude se ti to asi líbit, ale já si myslím, že to může být zatím opravdu věkem a časem se to zlepší. Nebo nezlepší a budeš vypadat jakou Pavel Poulíček. V tvém případě bych zkusila ten laser. Zahojily by se ti ty všelijaké jizvičky. Mohu se zeptat kam chodíš na kožní (k dermatologovi)?

arrow
profile_image
viki90
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarkakh: Chodil jsem u nás ve městě asi ke čtyřem... Od léta chodím do Motola... No to doufám, ne... On měl hodně ty pupínky. Ty já moc nemám, spíš ty černý tečky, ale za to všude no ... Nejvíc to mam teď na tom hrudníku a nemůžu se toho za boha zbavit... Nebo teď se mi udělal jeden velkej bolák na mezi obočím, a už se ho nemůžu zbavit asi tejden. A když už je tam strup, tak pod ním je ještě ****** :X...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené