arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nakupujete od této značky? Jak jste s ní spokojení?

Ahoj. Hoolister patří pod Abercrombie a je úžasný!! Nakupuju pravidelně Kvalita je stejná jako u AnF, pozor ale na množství plagiátů na ebay, aukru nebo jinde! Využívám jeden český osvědčený e-shop

arrow
profile_image
spring23
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Frasonka: myslíš top1... ? Originály mají, ale šíleně předražené. Tričko, které stojí v obchodě 20$ prodávají za 1700 Kč.. Já mám štěstí, že do USA jezdívám, takže se vždy vyřádím přímo tam Na aukru je hodně fakeů, bacha na to. Kdo nezná, naletí.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak to já do USA nejezdím ale ani v českých eshopech nenakupuju. v létě jsem si objednala z oficiálních stránek - poštovný stálo sice 900 Kč, ale celkem mě to stálo 4000 a počítala jsem to na tom českým eshopu a to co jsem si objednala tam za ty celkem 4000 by mě v ČR vyšlo na 11 000!! a já bych si teda svetr za dva a půl tisíce nikdy nekoupila...a tílko za patnáct stovek už vůbec ne...

arrow
profile_image
spring23
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zimonka: to jsi udělala dobře. My jsme jednou objednávali přímo z e-shopu Abercrombie, už si nepamatuji, kolik vyšlo poštovné, ale cena byla pořád přijatelná. Nechápu, proč mají tak nasazené ceny, až tak luxusní značka v USA to zase není. Exkluzivita tkví pouze v tom, že AF ani Hollister ( jedna firma ) na evropský trh kašlou a nepotřebují ho. Takže v ČR si myslím obchod nikdy nebude A toho využívají čeští prodejci. Na druhou stranu chápu, že kdo se do USA nedostane, tak si holt připlatí, nebo objednátak, jako ty, z jejích e-shopu.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na spring23: já už totiž nevim, kde nakupovat. přijde mi že to co se tady prodává se nedá nosit a nebo je to nekvalitní. tak jsem to chtěla zkusit myslím, že je to tak drahý kvůli clu a DPH, který já jsem neplatila, protože jsem se vešla do 150 euro, do té částky se clo neplatí. Jak to přesáhneš, tak ti připočítaj ještě 33% z celkové částky té objednávky. Což je dost. Proto je to asi tak drahý

Holky nebudete některá z vás v nejbližší době dělat objednávku z těchto stránek? Ráda bych se k vám přidala pokud by to bylo možné

arrow
profile_image
LucaSmuca
od 15. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na spring23:
Jak často tam jezdíš?)

arrow
profile_image
LucaSmuca
od 15. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mají úžasné košile. Na tuhle značku jsem narazila nedávno, a na českých e-shopech. Říkala jsem si, že to bude celkem prestižní značka, když mají takové ceny. Pak si tady na popud Vašich přípsěvků otevřu oficiální stránky a tam ty věci o tolik levnější?
Neplánuje jet někdo na nákupy do usa?

arrow
profile_image
Jittty
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli budete někdo objednávat, ráda se přidám...opravdu to nevychází špatně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené