Ahoj,
jelikož jsem nemocná tak jsem mamku zaúkolovala aby mi koupila již zmíněný Gliss kur Satin relax..byla se mrknout v DM i v Rossmannovi ale nenarazila na něj..měla jen zrovna štěstí že nebyl nebo se už nevyrábí?

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V Rossmannu byl ve výprodeji, takže se dá předpokládat, že buď se přestal vyrábět nebo dovážet. Zkusila bych takové ty vietnamské drogerie, třeba budou ještě něco mít a pokud by se k nám jen nedovážel, tak oni mají většinou zboží odjinud, tak třeba se poštěstí.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na stránkách Gliss Kur už dlouho není, už dloouho jsem ho nikde neviděla takže si myslím, že ho přestali vyrábět.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi ho už přestali vyrábět, na jejich stránkách ho už nemají. Škoda, používala jsem Satin Relax - bezoplachový kondicionér.
http://www.glisskur.schwarzkopf.cz/glisskur/cz/cz/ home/products-solutions/products-overview.html
Ale na internetu je k sehnání ještě na spoustě stránek, třeba tu: http://www.webdrogerie.cz/sampony/36040097-gliss-k ur-regeneran-ampon-250ml-satin-relax.html
Když tak objednej přes net.

arrow
profile_image
jacketo
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blogerka

My jsme ho v Tetě taky vyprodávali. Ono se to často takhle obměňuje, teď je zase jako novinka už chvíli Marakesh. Buď opravdu Vietnamce a podobné obchody nebo jedině jestli narazíš někde ještě na jejich výprodej

Také jsem Satin Relax už delší dobu v DM (V Praze) nezaznamenala.
Během července, srpna jsem ho náhodou objevila v nějaké zapadlé drogérii mimo Prahu, ale v Praze už pár měsíců k sehnání není.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené