arrow
profile_image
leniska
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
koupila jsem si brusku Proxxon GG12 a frézky nebo nástavce, které byly součástí, jsou na broušení naprosto nevhodné, nic s nima nezbrousím. Proto jsem si koupila titanové frézky z internetové stránky "modelaznehtu", jenže mají moc krátkou stopku a nedrží v brusce. Mohl by mi někdo poradit, kdo má stejnou brusku nebo zkušenosti s ní, jaké frézky objednat a hlavně odkud bych si je měla koupit?
Děkuju moc

arrow
profile_image
sekivo
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám úplně stejnou brusku, Taky jsem si koupila titanový kužel na broušení, průměr stopky je stejný, délka je kratší, taky ho mám z modeláže, ale v brusce perfektně sedí, že je kratší, to mě nevadí, ale výborně brousí!!Vím, že na Proxxonku mají i kovový nástavec, paní mě na jednom int.obchodě psala že je vhodný na gelové nehty, ale mě se moc nelíbil, byl totiž celokovový, ale hladký.Ten tvůj vypadává z brusky? Zkus ho tam pořádně zatlačit, na doraz.Samozřejmě je lepší si napsat prodejci o průměr a délku stopky.Určitě ti odepíšou, hlavně na modeláži jsou velmi ochotní

arrow
profile_image
sekivo
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tady tento nstavec mám http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?pr=8507&&cislo =# a fakt maximální spokojenost

arrow
profile_image
leniska
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sekivo

a máš ho zasunutej až nadoraz? mě se právě zdá divný, že není mezera mezi konce brusky a tou hlavou frézky..jeslti víš jak to myslím..když pak brousíš nehet, jestli to tomu nevadí a dostaneš se s tim všude a hlavně jeslti se tim neničí ta bruska, když je ta frézka tak blízko u ní

arrow
profile_image
sekivo
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To máš pravdu, mezera je tam malá, ale to nevadí, je to podle mě lepší než kdyby byl ten váleček daleko na konci.Brousí se to dobře, zkus to třeba na umělým tipu, já jsem to zkoušela nejprve na svých nehtech a teď normálně brousím zákaznicím a perfektní.Mám to nadoraz.

arrow
profile_image
leniska
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sekivo

přemýšlela jsem že ty frézky vrátím..dokud nejsou použitý..ale když řikáš že je to v pohodě..tak nevím..bojím se abych si nepoškodila tu brusku noo..ještě se zeptám tu stopku máš dlouhou asi tak 2cm? a u těch originál proxxon frézek je to asi 4cm..

arrow
profile_image
sekivo
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem to měřila, ty originálky jsou 5cm a ta z modeláže 4,4cm, tak to už pak záleží na Tobě

arrow
profile_image
leniska
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sekivo

včera jsem s tím zkoušela brousit a jde to..není to teda uplně dokonalý ale dá se to..ten menší kužel mi vypadává trošku víc, ale ten větší je dobrej a za 2 minuty snad ani ne jsme měli nehet zbroušenej

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené