arrow
profile_image
FialovaPastelka
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, už tady byla spousta diskuzí ohledně firem JOBING nebo Gresa, s.r.o.

Ale já bych potřebovala vědět, zda někdo máte zkušenosti s firmou Bonusys. Jejich webovky jsou http://www.bonusys.cz/

Byla jsem na prvním kole, a po asi 2 otázkách mě rovnou poslali do 2. kola, ve kterém mě čeká hned zkušební den. Jedná se o další podvodnou firmu, nebo konečně nějakou normální? Díky za odpovědi

Fialová Pastelka

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No přijde mi to jako klasický obchoďák, těch je málo, takže bych v tom hned podvod neviděla. Jestli tě láká někomu nutit to, co nechce a být placena asi jen podle toho, kolik prodáš, tak to tam přesně budeš dělat.

arrow
profile_image
cohani
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Firna pro bonusys nabízí práci na smlouvu s fixní mzdou, bonusy, dovolenou navíc atd. Není to však pravda. Byla jsem na pohovor a samozřejmě i na zkoušce. Společně s dalšími dvěma kolegy jsme obcházeli školy, školky, doktory, ale i menší obchůdky a nabízeli slevové poukazy do divadel zamestnancům těchto institucí. Při zkoušce jsem se dozvěděla, ze fixní mzda není (že pry ji nepotřebuji :-)), smlouva je dpp a posléze na živnostenský list. Takže když neprodáš, tak nemáš. Lidé jsou tam milí, ale lžou. A nechápu, proč to dělají. Když se jednou rozhodnu, že nechci dělat na živnosťák bez fixního platu, tak mě o opaku žádný člověk, natož lhář nepřesvědčí ;-) mimochodem nabízí i notebook a mobilní telefon, tak to dostaneš možná až po zapracování. Ono to tam totiž funguje tak, že nejdřív prodáváš venku a když jsi dobrá, tak si pak tvoříš vlastní team lidí, které si zaučíš a ty už pak můžeš sedět na kanclu a starat se o jiný věci jako nábor nových lidí, nebo plánování ranní zábavy pro své ovečky (ráno se všichni společně scházejí a hrají třeba activity, pak dostanou plán trasy, dají si high five a jdou do terénu ;-))...

arrow
profile_image
1medulienka
od 13. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Podvodní -to přímo ne, systém funguje, ale to zaměstnání....přesně, jak to bylo posáno!! Na to prdím, nějak lítat a nic z toho. Sliby se liší od skutečnosti!§ Na to pozor!!

arrow
profile_image
Klárinka88
od 24. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

I já mám zkušenosti s touto firmou. Když chceš dělat obchod a jsi dobrý obchoďák je to fajn job. Záleží na Tobě, jak budeš pracovat, ale prachy se tam dají vydělat pěkný! Hlavně maj fakt dobrý produkt, žádná elektřina, plyn, pojištění, bo něco takového. Dělají pro divadla. Rozhodně je to dobrá příležitost, poznáš spoustu lidí, pokecáš si přes den, vyděláš dobrý prachy a chodí se často do divadla a pracuješ v mladém kolektivu. Za mě tedy výborná zkušenost!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené