arrow
profile_image
Censa
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hezký den, máte někdo zkušenosti s firmou Bohemia Servis Finance, a. s.? Zajímají mě především zkušenosti z pozice zaměstnanců, neboť se mi naskytla možnost práce, ale i za jiné případné ohlasy budu velmi vděčná.

arrow
profile_image
Alenis
od 2. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, uteč dokud můžeš ... dělala sem s nima asi 2 roky a jsem ráda, že sem odešla. Pokud chceš dělat v tomto oboru, tak jdi do jákékoliv větší a známější firmy!! Jsou to pouze slibotechny a nabídnou třetinovej plat než kdokoliv jinej ...

arrow
profile_image
victoria2
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já jsem u této společnosti byla nedávno na pohovoru, a připadlo mi to celé takové pochybné, a když mi paní řekla o školení a ať jí dám hned zálohu 900 tak to už mi moc normální nepřipadalo hned na pohovoru jí dávat peníze. Tak jsem radši odešla..

arrow
profile_image
victoria2
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

* abych ještě dodala, když jsem paní řekla, že s sebou pro ní žádné peníze nemám a že jsem nepočítala že hnedka na pohovoru po mě budou něco chtít, tak začala jestli nemám něco na účtu a jestli si nemůžu jít vybrat... nebo alespoň 500...a když jsem jí řekla že nemám ani 500,- tak prý alespoň 300,- ...co dodat..

arrow
profile_image
Censa
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji za odpovědi. Stalo se mi úplně to samý, s těma 900 Kč. Je to opravdu dost pochybné
Dokonce mi paní oznámila, že plánují kancelář v místě mého bydliště, ale zatím prý hledají vhodné prostory. No nevim nevim, jestli tady někdy nějakou otevřou

arrow
profile_image
victoria2
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To mi řekla také s tou kanceláří v místě mého bydliště..nejsme my náhodou ze stejného města?

arrow
profile_image
Censa
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajímavé pohovor jsem absolvovala v Jihlavě.

arrow
profile_image
victoria2
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já také )

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj taky jsem si tam naběhla,jenže jsem jim těch 900,- dala,za to bych si nafackovala.Naslibovali mi bůh ví jaký manažerský pozice.Ruce od nich pryč ,dělala jsem v Allianz pojišťovně,sice je to stejná pakárna,ale nikdy po mě nechtěli ani korunu ať za školení,spol. akce , golf ,jídlo + pití a ani za ubytování v hotelích pokud jsme měli třeba Vánoční poradu,...Co vim tak BSF měli zrovna v době těch pohovorů nějakou akci v Pardubicích a museli si všechno zaplatit.

arrow
profile_image
Kessyčka
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Censa:
Ahojky...tak jenom potvrzuji...dnes jsem z toho pohovoru přišla..paní Hruzova v Ji..taky po mě chtěla 900..taky mi to přišlo celé divné..nejdřív říkala, že se nás přihlásilo 300 a pak když sem se ptala jak na ten seminář pojedu tak že mě tam odvezou..a na otázku a co když nás bude víc? Mi odpovedela že na tu jejich oblast jsem jen jedna...jo a zmíněnou pobočku mi taky nabízela a manažerský funkce taky...a 18 tisíc čistýho nástup

arrow
profile_image
Kessyčka
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky...tak jenom potvrzuji...dnes jsem z toho pohovoru přišla..paní Hruzova v Ji..taky po mě chtěla 900..taky mi to přišlo celé divné..nejdřív říkala, že se nás přihlásilo 300 a pak když sem se ptala jak na ten seminář pojedu tak že mě tam odvezou..a na otázku a co když nás bude víc? Mi odpovedela že na tu jejich oblast jsem jen jedna...jo a zmíněnou pobočku mi taky nabízela a manažerský funkce taky...a 18 tisíc čistýho nástup

arrow
profile_image
Censa
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No je to jako přes kopírák. Mám sto chutí tu firmu někde nahlásit, vždyť tohle neni normální

arrow
profile_image
liliee
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, vím o co se jedná tuto kauzu znám a pokud mám dobré informace tak ta paní už u firmy Bohemia servis finance nepracuje asi kvuli těmto věcem. Mě tato spolecnost děla finanční poradenství a jsem s nima velmi spokojena. Ohledně spolupráce mě to bylo nabídnuto, ale ja jsem v praci spokojena i když vím, že si ten můj poradce špatně nežije, ale zase dělá od rana do večera.

arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koukám, že firma se pořád drží. Taky jsem u nich byla na pohovoru, volali mi, že mě vybrali a jen tak mimochodem nemám zapomenout přinést částku 900 Kč, jako stravné při rekvalifikaci... Opravdu neskutečné.

arrow
profile_image
bissi
od 1. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Censa: bissi

i já mám zkušenost s touto firmou a zkušenost velmi čerstvou. Též jsem zaplatila částku na školení 900 kč nutné na preškolení a pak se otevře pomyslná virtuální kancelář, kde se budu starat o pracovníky a zajišťovat pro ně různá školení..no zkrátím to, byl ze mě najednou pojišťovák se vším všudy....mlží od začátku do konce..mají vše dobře psychologicky ošetřeno, aby se lidi neobrátili hned ve dveřích..toto moje smutná a negativní zkušenost s kanceláří v Pardubicích. Nejde tak ani o těch 900 Kč, ale o jednání s lidmi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené