arrow
profile_image
pogonakonci
od 8. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, jsem studentka 4. ročníku a přemýšlím kam na školu. Už asi 2 roky sním o Filozofické fakultě obor angličtina ve sféře podnikání v Ostravě. Angličtina mě baví, jsem na úrovni B2, obávám se ale, že to nestačí. Ukázky testu přijímaček mi příjde docela náročný, hlavně tedy odborná část. Bohužel na obory s angličtinou je velký nával. A tak se chci zeptat. Hlásí se někdo na nějaký obor s angličtinou a jak moc se připravujete? A je dobré když se nedostanu jít na rok na nějakou pomaturitní jazykovou školu?

Já jsem tedy na anglistice - amerikanistice v Praze, takže s odbornou částí moc nepomůžu...Ale na angličtinu jsem se učila podle ukázkových testů. Sice jsou jazykovky, které ti slibují, že tě připraví na přijímačky, ale stojí to pěkný majlant a co mi říkali spolužáci, tak ti to přijetí nezaručí. Za mě říkám, že je dobrý se řídit ukázkovými testy a třeba si pořídit učebnici angličtiny, která by tě měla dostat na vyšší level - C1, C2.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pogonakonci: Studuji na FF OU a příjimačky na angličtinu ve sféře podnikání jsem také dělala (přestože to není to, co studuji). Nevím ale co máš namysli tou odbornou částí?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené