arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj máte někdo stejný prolbém jako já?Koupím si džíny,které mi dělají krásnou postavu.Za měsíc ale to je jako bych si antáhla pytel na nohyNa zadku sou vytáhlé až ke konci zadku a stehna a v pase to samé.Ať je to jakýkoliv materiál nebo značka,už mně to štveKamarádka at si koupí od větnamců nebo drahé,říká jak je má vytáhlý ale přitom zadeek jí to rýsuje pořád a postavu taky.Mám to prát v něčem speciálním nebo co myslíte?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky se mi to stává, ale jak je vyperu, tak je pak sotva obleču, pak se zase vytáhnou Měla jsem asi před 6-ti lety jedny z Kenvela (ty mám doteď) a nikdy se nevytáhly.... Ach jo...
Jinak kupuju rifle převážně Tally Weijl, občas Terranova....
Ale zadek mám taky vytahaný, jak kdybych tam měla nas.......

A jak je pereš teď?

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řeším to koupí o číslo menších džín.

arrow
profile_image
lukrezie
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám stejný problém, zrovna teď mám nové džíny po třech dnech nošení skvělých, úzkých džín si teď připadám jak skejťák! hlavně přes zadek je mám hrozně vytahaný!

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chci rifle, které porostou se mnou

Cituji LuUcy: Řeším to koupí o číslo menších džín

To je nápad dobrý. Jenže o číslo menší na sebe nenarvu ,tak vemu, co oblíknu a pak se to vytahá

Prat na rub, bez aviváže. Džíny s elastanem od Wranglera neo Levisu se mi nikdy tolik nevytáhly.

arrow
profile_image
Eveline
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky se mi to stává... 90% džín mám z CaA, naposledy jsem si vzala o číslo menší a v pohodě, ale je fakt, že do některých o číslo menších se nenarvu..

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Opravdu koupit takové, co je sotva dopnete. Některý holky je ani v obchodě nezapnou, až potom doma vleže. Pak sedí perfektně. A jinak jak už někdo psal - nedávat aviváž, prát max. na 40. A sušička nastavená na horký vzduch je smrskne.

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, já jsem si koupila černé roury v Zaře, v pase mají jen gumu, nejsou na knoflík jako obyčejné rifle, ale mají na zadku kapsy a poutka na pásek, vypadají jako džíny. Tyto jediné se mi nikdy nevytáhly ani o kousek a jsou moje nejoblíbenější Mám je na sobě doslova narvané a žádné vytahané kolena ani zadek. Koupila jsem si je už po druhé ty stejné. Mají je i v modré a stojí tuším 599 Kč

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už sem to tak udělala,koupila o číslo menší,v bokách s emi sice nevytáhly ale zadek stejně z Kenvela sem mněla nejhorší kalhoty co kdy sem koupila.Ty už ani neoblíknu jak jsou volné,a to mněli být úzké džíny,mám je jak zvonáče.

arrow
profile_image
clobene
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na opinka1:
Já mám asi ty modré, o kterých se zmiňuješ. Ale to jsou tzv. jeggings, něco mezi džínama a legínama. Každopádně řešení to je, ty se určitě nevytáhnou.

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jelena: sušička nastavená na horký vzduch je smrskne.

To je pravda, když nějaké oblečení nemají v mé velikosti, tak si klidně koupím o číslo větší a smrsknu v sušičce na vysoký stupeň sušení.

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na clobene:
No jeggins jsou podle mě elastické legíny, který mají jako potisk džíny Ty mé jsou klasické rifle, akorát na tu gumu dívala jsem se a jsou z 80% bavlny, 18% polyesteru a 2% elastanu...pokud budou jiné džíny z podobně složeného materiálu, tak se určitě nevytahají

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené