arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahojte
tak abych to upřesnila, máte taky z vnitřní strany zubů takový tenký drátek, má pry držet zuby aby se nerozjely? ale k dotazu, chtěla jsem se zeptat co děláte když se vám ten drátek třeba nějak posune nebo vyleze? Jdete s tím k zubaří? mě se to už párkrát stalo buď jsem kousek vytrhla nebo ustřihla co čouhalo, ale setře se to stalo, asi nejak víc a rozjeli se jí zuby a musela mít znova rovnátka. Rada bych věděla jak to máte vy?

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten drátek co je z vnitřní strany a je tam přilepený celý lepidlem? Já jen pro upřesnění, abych se nerozepisovala s něčím jiným

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Wendy007:

jo jo ten

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nikdo žádné zkušenosti?

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ho mám, rovnátka mi sundali asi před dvěma nebo třema rokama a pořád drží naprosto bez problémů, takže jsem na žádným "opravování" nebyla - jen na běžných kontrolách. Sestřence se ale kousek ulomil a zuby se jí trochu rozjely. Naštěstí nemusela mít znova rovnátka, ale musela nosit měsíc nonstop ty sundávací (i přes den).

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ivónie:
No mě se právě vždycky nák kouse vyleze mezi zuby a dře to nebo ulomí ale zatím se mi nerozjely a sundávací nehrozí ty bych už do pusy ani nestrčila njn asi se objednám na kontrolu raději

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem ho a neměla jsem s ním žádné problémy, držel mi celou dobu.
Sestře se ale kousek odlepil a zubařka ji ho nalepila znova. Pak už se to neopakovalo.

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To je divný - mělo by to držet na místě. Vždyť je to tam proto, aby to ty zuby drželo, takže když to "cestuje", tak to nemůže plnit pořádně svou funkci. Radši se fakt objednej.

Mám a drží 4.rok bez problémů a oprav.
Asi bych na tvém místě zapochybovala o zručnosti zubaře.

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na prskafka: Přesně tak. Plně souhlasím. Já ho mám 7 let a úplně bez problémů a zuby stále rovné. Kamarádka co ho neměla, tak se jí zuby zase zkřivily:/

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no není to poprvé co se mi to stalo. tak se objednám a eště jsem chtěla dostává se vám tam za ten drátek jídlo?

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Anette001: Kamarádka co ho neměla, tak se jí zuby zase zkřivily:/

Ten drátek nedostává automaticky každý?

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na curlicue: Mě ne, neboť to lepidlo to tam nepustí.. ale poctivně hodně čistím

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Paris: no ona měla ty rovnátka tenkrát sundané o půl roku dřív a nedostala ho a ostatní kamarádky co to měli smenou na stejno ho dostali, tak nevím. ALe ted už asi jo..já mám drátek už 7 let, to bylo ještě za krále klacka

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anette001:
Děkuji, doufám, že ho dává i můj zubař.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené