arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
vím, že na make-up je tu diskuzí už hodně. Ale jakmile jsi vyberu nějaký make-up a najdu o něm diskuzi, zjistím, že je vlastně úplně na nic. Aspoň nevyhodím peníze, ale potřebuji si koupit nový a nevím jaký. Se kterým jste spokojené? Který používáte vy? Doporučíte mi nějaký hodně dobrý? Klidně i drahý.

já mám nejradši tenhle , ale nevyzkoušela jsem jich ještě moc...

affinitonemakeup29.jpg

arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Momentálně mi nejvíc vyhovuje pěnový Loreal Mat Morphose. Slyšela jsem chvála také na minerální od Lorealu, ale ten jsem nezkoušela.

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mayaa
Kryje dobře? Za jak dlouho se ti začne mastit pleť? Vydrží dlouho?

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trebi
Ten jsem právě chtěla, jenže jsem tady četla diskuzi, jak vůbec nekryje a celkově je na nic.. Tak nevím.

arrow
profile_image
casy mojeid
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja vsádzam už skôr na drahšie značky hlavne u makeupov, čiže Dior Diorskin Forever alebo Nude, Mac Studio Fix Fluid, Bobbi Brown Skin Foundation

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Estee Lauder Double Wear/DW Light, Givenchy Photo Perfexion, Armani Lasting Silk, Clarins Teint Haute Tenue, Guerlain Parure Extreme, Lancome Teint Idole Ultra, Dior Forever
z lacnejších si choď obzrieť Maybelline Superstay 24h
tie sú určite naj.. čo do krytia aj výdrže (Maybelline moc nepoznam)

Estee Lauder Double Wear Light,jepší jsem neměla...

arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sabcza
Pravdou je, že moc nekryje,ale tím pádem Ti neudělá nepřirozenou masku. Jen jakoby pudrový povrch pleti, žádné nánosy. Pokud potřebuješ něco zakrýt - jdi do hutnějších, krycích. Ale ty já nepoužívám.

Já jsem teď zkoušela Lancome Teint Idole Ultra-kryje krásně a na pleti nejde ani poznat.
Navíc nezvýrazňuje póry ani šupinky na tváři,za mě velké plus.A konzistencí není vůbec hutný,je krásně lehoučký a dlouhotrvající
Potom se mi líbí i Helena Rubinstein Color Clone,není až tolik krycí jako Lancome,ale jinak vážně perfektní
Nebo potom zkus tady tolik vychvalovaný Revlon ColorStay,mám ho taky,ale moje nadšení z něj už opadlo Po vyzkoušení Lancome

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych si přála mít pleť, jako na tom obrázku.
Pupínky skoro nemám, sem tam max. jeden za čas.. Spíš mám takovou ,,vyblitou" barvu pleti.

2350053660.jpg

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Susanna24: Lancome teint idole ultra

Ten vypadá opravdu dobře. Teda, spíš mě nakazilo to tvoje nadšení z něj. Nemáš třeba fotečku, jak vypadá na tváři? Ale to bych asi chtěla moc.

Nemáte s ním zkušenosti ještě někdo jiný? Abych měla jistotu

Cituji sabcza: Nemáš třeba fotečku, jak vypadá na tváři? Ale to bych asi chtěla moc.

Měla jsem jen vzoreček,takže fotečku opravdu nemám,ale jinak vážně super a celkově je dost chválený.Akorát teda se s ním musí rychleji pracovat,protože na pleti "zaschne"
Zajdi si do Sephory,tam jsou docela ochotné prodavačky,odlijí ti vzoreček

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Susanna24: odlijí ti vzoreček

Vážně? To se dělá? To je skvělé. To zkusím. Děkuji.

Helena Rubinstein - Sensual Clone nebo Color Clone (ten je víc krycí).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené