arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj holky, máte některá z vás zkušenosti s ampulema od Dixie? Pomohly vám, nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze?

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

to je ta levná značka z drogerky že?Já jsem použila jejich šampon, a udělaly se mi nehorázné lupy, kterých jsem se zbavovala strašně dlouho...takže za mě nikdy!

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

cherrinka
no možná vlasová voda je o něčem jiném...

arrow
profile_image
sonnyky
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neurazí a ani nenadchnou, za mě nic moc, efekt žádný, ale za tu cenu se nedá čekat nic jiného....Zkoušela jsem je jednou, zvláštně voněly, ale radši je nekupuj, jsou to fakt vyhozený peníze

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji redzac: cherrinka
no možná vlasová voda je o něčem jiném...

to sice je, ale myslím ,že ti nepomůže.... já jenom říkám, že bych si od té značky nedala nic na hlavu..a chceš na růst vlasů nebo na co? já mám biohar a ten mi pomáhá na rust vlasů, mamince vypadly vlasy po chemce, a tím že ho používala, tak ji dorostla holá místa....

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sonnyky: efekt žádný

Přesně, dají se sehnat mnohem lepší věci. Třeba vlasová voda Bioaquanol U, Reghaar nebo již zmíněny Biohar jsou podle mě mnohem lepší a cena není nějaká závratná (Bioaquanol U nějak kolem 20-30 Kč v lékárně, Reghaar kolem 50 v DM, Biohar asi 100 v lékárně) - a všechny jsou mnohem lepší než Dixi - koupila jsem si té Dixi 2 balení, že to měli ve slevě (12 ampulek) a veškerý výsledek žádný.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky díky moc!
chci to na růst vlasů, ale jak čtu, tak jsou to vyhozený peníze... tak zkusím něco z toho, co jste tu zmiňovaly

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkus ještě biosil plus, mě po tom rostly hodně vlasy a zpěvnily se mi nehty,...holky ho tu chválí, je lepší než ty drahé vitamíny...

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

cherrinka
ten jsem brala, sice měsíc, ale ani mini zlepšení jsem neviděla... teď beru hořčík, vápník, zinek a na pleti to vidím okamžitě...
já věřím těm vodičkám a zvlášť masážím.... masíruju každý den na sucho, ale to si myslím nevadí...

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji redzac: biosil plus

Ten je podle mě spíš na nehtx, na vlasech jsem taky nic nepozorovala. Ale teď začínám s panthenolem, tak třeba bude dobrej .

arrow
profile_image
Rouvi
od 5. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak já zase musím Dixi ampule hájit Vyzkoušela jsem Bioaquanol i Biohar, ale na růst nových vlasů mi pomohl jedině DIxi. Vlasy nepadají a rychle rostou a to vodičku používám asi týden.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené