arrow
profile_image
karinkaaa
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, máte některá zkušenost s detoxikací? Slyšela jsem o výrobku Enterosgel, tak by mě zajímalo, zda jste již vyzkoušeli... Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

nějaký domácí recept?

arrow
profile_image
karinkaaa
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nene.. prodává se normálně v lékárnách.. tady jsem našla stránky www.enterosgel.cz

arrow
profile_image
karinkaaa
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

www.enterosgel.eu
tady toho je víc

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

jsem myslela, jesti nějaká má i domácí recept, když je téma detoxikace, taky nad tím přemýšlím, jen do sebe zase nechci cpát nějakou chcemii a týdenní půst, to bych nezvládla

arrow
profile_image
karinkaaa
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

aha.. tady u toho se normálně jí. Slyšela jsem právě, že je to výborná věc..Chtěla jsem vědět, zda to už někdo nevyzkoušel

detoxikovat se můžeš pouze jeden den, ten bohatě tělu stačí aby vyloučilo toxíny. Záleží spíš na tom, kdy, tedy v jaký den. Vhodné jsou dny novoluní nebo úplňku. Tady pak stačí pít podpůrné čaje pro detoxikaci organismu, nejíst nebo jíst méně - kdo není zvyklý, zvykat na to tělo postupně, takže jíst třeba jenom ovoce, ale hlavní je pít.

znáte body detox ? to si dopřávám občas taky

arrow
profile_image
charlizet
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

100% detoxikátor je aloe vera, když bude někdo chtít pošlu kontakt, kde se dá koupit, ten správný z prvé aloe

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Denisilein

exisuje nějaký speciální čaj, třeba v lékárně?

tak to se budeš muset poptat v těch lékárnách nebo zajít do nějakého speciálního obchodu s čajema, typu "zdravíčko". Já si čaje vozím z ciziny, ale ne z rakouska, tam mají taky v tomto směru prdlajs a myslím ze česká republika na tom není o moc líp. Dobré čaje jsou ze senny, to je bylina s projímavými účinky, podporuje vylučování a proto se hodí k detoxikaci. Zkus se na ni zeptat, ale moc za to nedám, že něco seženeš. Já vím, že se to lehce radí, když nejsou možnosti.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

matadi
Já mám zrovna detoxikační čaj LEROS, existuje i od Dr. Popova, ale stačí jít do lékárny a říct, že chceš čaj na pročištění a oni ti něco daj, je toho určitě spoustu

arrow
profile_image
Klárka
od 4. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na karinkaaa: jojo, Enterosgel mám vyzkoušený, funguje super i na průjem a nadýmání a mám s ním zkušenost i po alkoholu. oni doporučují si dát lžičku než jdeš na večírek, ale to většinou technicky nezvládnu.. ale když se pak probudím nad ránem žízní a dám si lžičku a pak ještě ráno, je mi mnohem líp přes den než bez Enterosgelu.. takže myslím, že na očistu těla funguje dost dobře, jenže to není viditelné.. K.

arrow
profile_image
Romaniště
od 23. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, Enterosgel je opravdu dobrý. Měla jsem vyrážku kolem pusy, pak už dokonce kolem nosu až nakonec se mi to dostalo až k očím. Lítala jsem od doktora k doktorovi, samé masti, pudry atd. Nejhorší na to byly kortikoidní masti, nejprve to opravdu utlumily, ale pak to vyrazilo dvakrat tolik. Pak jsem se ale dozvěděla o tomto přípravku a jsem ráda, že jsem to vyzkoušela, už jsem byla fakt zoufalá. Chodit mezi lidi bylo hrozný.Nejdříve jsem si myslela, že je to nějaký podvod, ale po třech týdnech užívání, jsem se nestačila divit, jak vše mizí a ustupuje. Takže poté jsem si dala na 14 "voraz" a pak jsem opět týden užívala. Teď jsem ho neměla asi půl roku a dělá se mi to znovu ( kouřím, špatně a návalově se stravuju a žiju velmi stresově téměř bez spaní) Takže jsem si pro něj opět došla, vím že mi zabere. Všem s těmito problémy můžu jen doporučit. A ten kdo má zažívací problémy, by to měl taktéž zkusit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené