arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, viděla jsem na jedné slečně takové mooooc krásné tričko, které mělo gumičku v úrovni boků a pokračovalo do mírné sukýnky přes zadek - vypadalo nějak takhle, ale na tak dlouhé
http://www.krasnebruska.sk/tehotenska-moda/eshop/1 -1-Bebefield/0/5/348-Bluzka-Kayah-Grey
neviděly jste někde něco podobného? většinou narážím na trička, ze kterých mi leze zadek a tudíž není moc vhodné (pro mě jde spíš o to, že mi to není příjemné) si ho vzít jen k legínům...
kdybyste na něco narazily budu moc vděčná!
díky

Vždyť je to pro těhotné .
Jinak, opravdu dlouhá ( a hezká ) trika, co se dají nosit i bez legin jako minišaty má zn. Rocawear .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus:
já vím, že je
jen ten styl vypadal podobně.. jako s tou gumičkou nelíbí se mi tričko, které jen "visí" dolů x) jestli chápeš, jak to myslím

arrow
profile_image
JeansG mojeid
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Ahoj, jedna holčina tady na omlázku v Bazaru něco podobného prodává:

https://www.omlazeni.cz/ruzove-saticky-103-41907-0. html

Píše, že je to zn. Amisu, takže bys mohla mrknout do New Yorkeru. Mi se tenhle styl taky moc líbí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na JeansG:
jj, děkuji moc! zkusím se porozhlédnout

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jo v new yorkeru je mají

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jsem byla mrknout v NY a všechno na mě bylo hrozně průsvitný ale mají fakt moc pěkná trička jakoby šatičky (se sukýnkou) i ve slevách! no.. tak budu muset pátrat dál..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

zase jsem našla jedno těhotenský
ale abyste pochopily, co mám na mysli

http://www.aukro.cz/item1191494388_delsi_tricko_sa ty_vhodne_i_na_kojeni.html

aby to mělo prostě jakoby gumičku dole - do sukýnky

arrow
profile_image
luxinka mojeid
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucrezia: Reaguji na luxinka:
je to oboje moc hezké, ale ta gumička u sukýnky je hodně nahoře.. spíš jsem myslela, aby končila u zadku a šla od ní 10-15 cm sukně
jsem hroznáááá x)))

Ahoj, tak takovýhle tričko/šaty jsem v pátek koupila v CA . Je černý s bílými proužky.. po straně je taková mašle-ale docela uvažuju,že ji odstranim.. hehe.. Jinak tkaničku tam mám taky-takže je to jakoby zůžené a prostě moc pěkný, celkem originální výstřih a jen za 150,- (ve slevě) no nekupte to

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Cokoladovazelva:
mohla bys mi prosím poslat sz s fotkou?

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na verunkaf:
mo tak tím že je to na gumičku a na obouch odkazech je vidět, že je to podkasané, tak si to můžeš potáhnout dolů

Reaguji na verunkaf:
Ahoj,moc ráda bych ti poslala fotku ale momentálně jsem na chatě, domů kde to oblečení mám, jedu zítra s tím že možnost poslat ti tu fotku by byla nejspíš nejdřív ve středu Kdyby jsi ale přeci jen vyjela do "terénu" tak já to koupila na CČM kde to měli jako poslední kousek.. takže zkusit spíše jiné CA

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené