arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Darovali jste příteli tento dárkový poukaz třeba k narozeninám? Zajímalo by mě v jaké hodnotě je nejideálnější a jestli byl spokojený?A jestli se to dává v obálce nebo jen tak volně...

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dávala sem tedkon k narozeninám poukaz na 2 masáže protože sme chtěli jít spolu. Byl spokojený velice, navíc mám s tím wellnes dobré zkušenosti. Pani na recepci mi poukaz vypsala na hezký tvrdý zdobený papír a dala do obálky, tak sem mu to tak dala.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishenka: a můžu se zeptat v jaké hodnotě byl ten poukaz?Já přemýšlím jestli mám zvolit 1000,- nebo 1500,-
Nedávno mi právě říkal,že by si i zašel na masáž,tak přemýšlím,že to bude supr dárek...nevím no

Dávala jsem 2x (Sabayi) a vždy spokojenost. Myslím, že to stálo 1.500kč.

Cituji daisy01: ?A jestli se to dává v obálce nebo jen tak volně...

Když jsem to byla kupovat, tak to dali do obálky, tak jsem to v ní i předávala.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem kupovala mamce k narozeninám poukaz na masáž lávovými kameny, ale jelikož jsem student a nemám moc penízků, tak byl "jen" za 600Kč. Poukaz jsem potom dala do obálky. Jestli se jí to líbilo zatím říct nemůžu, protože jsem jí ho dala nedávno a ještě na ní nebyla

Dostala jsem na Vánoce poukázku přímo na masáž lávovými kameny a pak jsem se dívala na cenu a okolo 500 Kč. Dostala jsem ji v červené obálce s mým jménem a líbilo moc. Za 1500 to musí byt sakra masaz nebo to je jako několik návštěv?

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Eveyli: tak dívala jsem se na thajskou masáž a ta vyšla právě kolem 1500,- na hodinu a půl myslím.Ale jde to i rozdělit na několik masáží...

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já dávala přímo na 2x masáž

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené