Ahoj, mám teď menší rozhodování. Myslím, že má němčina je už na dobré úrovni, tak bych ráda přidala něco dalšího. A rozhoduji se zda to bude angličtina nebo španělština. Sice jsem měla angličtinu na střední, ale moc mi to nedalo. A vůbec mě ten jazyk nebaví.Zase je ale nejrozšířenější. I když jí dnes umí skoro každý, takže bych s tím díru do světa stejně neudělala. A nebo druhá možnost španělština. Ten jazyk se mi hrozně líbí, ale zase není tak populární jako angličtina. Co byste se učily spíš? Angličtinu nebo Španělštinu?

Tak podle toho, jestli budeš cestovat a kam. Pokud se chceš učit jen tak, protože tě to baví, tak určitě španělštinu. Osobně bych ale radši doporučovala angličtinu, já ji miluju a všude se domluvíš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky doporučuji angličtinu. Španělsky se v moc zemích nedomluvíš.

Za mě angličtina, ale pochybuji, že ti kurz něco dá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky si myslím, že kurzy jsou naprosto zbytečná zráta času a peněz.

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě rozhodně angličtina. Hlavně proto, že mě baví a vybrala jsem si ji i na maturitu.

Na jednu stranu si myslím, že angličtina ti dá víc do života (všude se s ní domluvíš), ale zase pokud tě moc nebavila na střední, tak těžko říct, jestli tě chytne ...
Španělština je pěkný jazyk, ale spíš jako na koníček ...

arrow
profile_image
wendy_
od 1. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Angličtina. Tu tady využiješ víc.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem toho názoru, že umět anglicky je základ. Takže za mě angličtina.

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych šla taky určitě na angličtinu, je s ní větší uplatnění a i na dovolené se lépe domluvíš

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hlavně ta angličtina je dobrá, pokud bys např. chtěla pracovat v nějaké mezinárodní firmě. Např. v naší firmě se požaduje, aby člověk uměl alespoň dva jazyky, z toho angličtina je požadována na velmi dobré úrovni a máme jí nastavenou jako firemní jazyk. Ty ostatní jazyky jsou už jenom takové "bonusy".

Taky určitě angličtinu, budeš ji potřebovat všude. Vidím to vždycky na angličtinu a pak doplňování dalších jazyků.

arrow
profile_image
lentilka006a5
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak je fakt, že hromada firem, když tě přijímá, tak požaduje AJ + NJ, málokdy je tam ŠJ
určitě bych volila AJ, už jen kvůli dnešní době, hromadu věcí můžeš zjistit pouze díky AJ.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přidávám se k ostatním - bez angličtiny je teď člověk celkem odepsaný

arrow
profile_image
Lillyth69
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Angličtina

arrow
profile_image
Joliechoice
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě angličtinu, španělštinu pak můžeš přidat jako třetí jazyk

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené