arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj. mám problém se svými prodlouženými vlásky. mám je cca 3 měsíce a poslední dobou se mi hrozně cuchají v oblasti krku.. nevím jestli je to tím že moje vlasy jsou v délce mikáda. prosím máte někdo podobné zkušenosti. popřípadě co se s tím dá dělat?

Cituji nefertiity: poslední dobou se mi hrozně cuchají v oblasti krku.. nevím jestli je to tím že moje vlasy jsou v délce mikáda

Bude to kvalitou prodloužených vlasů.
Čím jsou starší a víc myté,tím více se projevuje jejich kvalita...ve tvém případě asi nekvalita.

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je fakt že svoje vlasy mám jemné. a tyhle jsou proti nim o dost silnější a jako by tvrdé .-(

nefertiity
určitě je to tím, že nemáš nasazené kvalitní vlasy...drahé pravé evropské by se ti určitě po takové chvíli necuchaly

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A není to tím, že nosíš šály, šátky, roláky apod.? Tím se právě hrozně cuchají Já takovýhle problém mám taky v zimě, ale s vlastníma vlasama, no asi je to mimo, ale to mě jentak napadlo

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no mám kabát s vysokým límcem - to je naprostá katastrofa. ale cuchá se mi to i tak i když o něco míň jako by vlasům nastaveným vadila délka mých vlastních ale děkuju

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

aha tak to jsem ti moc neporadila , já právě měla taky prodloužen vlasy-ne moc kvalitně (so. cap) a v létě jsem je měla vpoho (teda jen mi vadilo jak se na mě furt lepily, když jsem byla spocena ), ale v zimě se mi taky cuchaly a to jsem měla vlastní tak po ramena a právě to bylo těma šálkama, který miluju a nedám bez nich ránu ..
Ale tak po 3 měsících je zas pujdeš posunovat, ne? tak uvidíš jetli se to nezmění..

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přesně za týden bych měla posouvat tak doufám že to bude ok. tohle je katastrofa. to abych se česala každých 10 minut

Cituji nefertiity: tohle je katastrofa. to abych se česala každých 10 minut

cuchají se i bez kabátu?
Je to zřejmě kvalitou vlasů,co máš za vlasy?

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přesně i bez kabátu.. teď mám sako.. a katastrofa naprosto stejná... hele vlásky mám od kámošky. - tvrdila Evropské ale já jako laik to fakt nepoznám sestra je má taky a necuchají se jí tolik jako mě...

Cituji nefertiity: tvrdila Evropské ale já jako laik to fakt nepoznám

evropské vlasy se necuchají do sebe
dělají ti vlasy jakoby "koule"?Prostě chuchvalce nebo pramínky?

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chuchvalce - přesně jak si to nazvala "koule"

nefertiity
Zkus vlasy vyžehlit do hladka a dát na ně tekuté krystaly URL třeba tyto.
Mělo by jim trochu pomoct právě to,že je žehličkou uhladíš.Mě přesně to stejné dělaly blond indie...fuj.

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tekuté krystaly jsem si dneska objenala. děkuju moc. tak snad to klapne.. příští týden jdu na posunutí. jinak budu muset koupit nové vlásky

arrow
profile_image
bambulik
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě tekuté krystaly moc nepomohly. Když si beru límec (bundu) tak si zapletu cop. A jinak rozčesávám jak jen je to možné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené