arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, chtěla bych se zeptat co konkrétně bych neměla opomenout při návštěvě Provance. Nejde mi pouze o památky, ale třeba i doporučení restaurací ve městech jako Cannes, Marseille, Tulon atd.

Jéé, Cannes Ti závidím Jezdila jsem tam jeden čas dost často za přítelem a bylo to úžasné Myslím si, že na hlavní tříde Boulevard de la Croisette najdete vše. My jsme bydleli v hotelu Martinez nebo jsme si našli nějaký pěkný apartmán, chodili jsme na jídlo právě na Croisette, kde je i řada obchodů různých světových značek, navíc je to hned u promenády, takže je to nezapomenutelná nádhera a jakmile Cannes jednou okusíš, budeš se tam vracet pořád Není třeba doporučovat konktrétní restauraci, na Croisette je jich hodně, navíc srovnatelné kvality. Ještě se mi nestalo, že bych se tam někde špatně najedla, jídlo mají úžasné a lidé jsou také úžasní.. Také se mi moc líbilo v Nice, ale Cannes je Cannes

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já už v Cannes právě byla minulý rok, poměrně mě překvapilo, že v restauracích a barech jsou ceny o pár euro nižší, než v místě, ve kterém jsme bydleli - 10km od Tulonu směrem na Marseille.

Reaguji na sabulebambule:
Z toho je tam překvapený každý.
Kdyby na to lidé přišli, jezdili by místo do Chorvatska, na dovolenou tam. Dají se tam sehnat apartmány přímo od majitelů za dobrou cenu a ještě za lepší, pokud člověk nevyžaduje vyloženě luxus. Vyjde to finančně jako to Chorvatsko, za stejné peníze lepší místo...

Reaguji na sabulebambule: Ahojki byla jsem ted v září v Saint Tropez/u četníků../,Monacu,Cannes,Nice,Antibes...a musím říct,že nejvíce mně uchvátilo Monaco/město do kopce../,tam jsem si musela dát kafíčko)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené