Ahoj, už dlouho používám tzv. Big eyes čočky a zbožňuji je, ale jejih COOL BLUE vypadá hrozně, tak jsem zagooglila a objevila, že existují ve spoustě odstínech a jmenují se tzv CIRCLE LENS. Našla jsem úžasné stránky: http://eyecandylens.com a http://www.pinkyparadise.com a hned i asi patery objednala-chci zkusit, které budou vypadat nejpřirozeněji. Hlavně se těším na EOS Adult Blue..

Máte některá zkušenost s čočkami z těchto stránek? štve mě, že doba dodání je dva týdny-už se nemůžu dočkat

Z takových očí jde spíš strach, než že by se mi líbily. Je to prostě příliš umělé.
Je to celkem síla sledovat, jak se dnes holky snaží celé předělat. Oči, řasy, vlasy, botox, plastiky. Jakmile ale začnou mít díky tomu zdravotní problémy - vlasy a řasy díky přetížení vypadávají, z čoček hrozí alergické reakce, prsa začnou v těle vybuchovat...
...tak jsou takové "panenky" schopné myslet akorát na sebevraždu.
Prostě - kdo chce víc, nemá nic.

Reaguji na True: a elektřina spolu s internetem jsou taky hrozné ohrožující vymoženosti moderního světa, že...

arrow
Neprodává v Bazaru

asi rok a půl je nosím, vystřídala jsem zatím jen 3 designy čoček, teď mám na cestě další
je pravda, že pokud nemáte tmavě hnedé oči budete vypadat nepřirozeně (až děsivě) ve všech čočkách, které nejsou v barvě vašich očí
já se snažím vybírat čočky podobné barvě mých očí, objednávám si šedé, protože barva mých očí se jim přibližuje asi nejvíc
když se to nepřežene s velikostí a je správně vybraná barva, tak to nemusí vypadat vždy špatně =]

arrow
profile_image
annabelka1
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na nat6161:

Ahoj,

chci se zeptat po jak dlouhé době ti přišel balíček z pinkyparadise.com? Objednávala jsem 23.1..stále Processing, tak nevím už jsem objednala další z honeycolor.com odeslali po dvou dnech.
Jinak máš zkušenost zn. Dueba /puffy 3 tones/? Ja zatím zkoušela jen zn Neo vision /cosmo glamour grey/ a zkušenost super, velice pohodlné, vypadají úžasně.Díky.

Objednávala jsem z pinkyparadise a vždy bezproblémů. Odesílají z Německa, bylo to tu do týdne a kousek. Nejlepší je vybírat přirozenou bervu očí a designy, které mají postupný přechod Obecně nebrat černou. Na netu je docela dost galerií, takže to taky omrknout před nákupem.

arrow
profile_image
annabelka1
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc díky za odpověď..zrovna dnes balíček došel. Měli dva týdny dovolenou.. Objednavala jsem zn Geo tri color brown, vypadají úžasně

arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj mohly byste sem dát fotky jak vypadají na očích?

arrow
profile_image
annabelka1
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

hledala jsem přirozený vzhled čoček, mám tmavě hnedé oči... ty první jsou od Geo medical,tricolor brow color,14,2mm, vypadají perfektně,mají všechny možné certifikaty, takže by neměly poškodit oči, tak jak je to u některých circle lenses..

Další jsem objednala od zn. Dueba, puffy 3 tones, v hnědé a šedé barvě, ale jsou na mé malé oči obrovsé..14,5mm,dioptr. -1,5, vypadají hrozně..jsem jako upír , možná na nějakou party.. Takže kdyby nějaká z vás měla zajem napiště, pouze zkoušené, jsou na rok, otevřeny před týdnem.

Geo medical brown

Dueba 3 tones gray

Dueba 3 tones gray

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené