arrow
profile_image
holcickaL
od 3. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

mám přítele ve vězní a abych ho mohla navštívit, musím napsat čestné přihlášení o tom, že jsem jeho družka. Bohužel na internetu jsem našla pouze vzory, kde se musí uvádět, že žijeme na stejné adrese, což jsme oficiálně nikdy nebydleli. Navíc poté, co nastoupil výkon trestu, jsem se z té adresy odstěhovala. Neumím si poradit, jak prohlášení správně formulovat, mám v hlavě z toho stresu uplně vymeteno... mohl by někdo poradit, prosím?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak ať si řekne o vzor tomu, co tam mají - vychovatele. Ten má s těmito věcmi pomáhat
Když jsem kdysi jela takto za kolegou z práce (protože rodina s ním přestala komunikovat), došel mi z věznice dopis, že má dotyčný zájem o mojí návštěvu - tam jsem vyplnila nějaké údaje a poslala zpátky. Obratem přišla pozvánka - kdy, v kolik, na jak dlouho a co můžu přivést.

Přeci si může pozvat koho chce ne?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji farahh: Přeci si může pozvat koho chce ne?

Jakmile přijede do vězení, tak nahlásí vychovateli, kdo všechno by za ním mohl přijet na návštěvu, takže nechápu, na co jako čestné prohlášení?? Stačí když půjde za ředitelem nebo vychovatelem a řekne, že tě do knihy chce zapsat.

Cituji farahh: Přeci si může pozvat koho chce ne?

To bohužel není pravda.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Freius: zajímavý. Když mohl mě jako člověka z práce a se mnou jel ještě jeho soused z bytovky. Taky to může mít každý místo jinak, podle toho jaký tam jsou lidi, do který skupiny jsou odsouzený.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené