Zdravím,
podobné téma jsem nenašla a tak se chci zeptat jestli nevíte co by to mohlo být- (na kožní se mi zatím nechce, mám ji daleko ale chystám se .. )
Sem tam se mi okolo očí-někdy hodně blízko objeví pupínky, nedají se vymáčknout, nic. I kolem nosu. Zrovna dva dny zpátky mě oko na dotek bolelo, ráno se probudím a na víčku mám zase dva pupínky... A zajímavé je, že spíše se mi objevují na levé straně obličeje, pravá strana je krásná Navíc teď bez makeupu nevyjdu, mám tu pleť fakt špatnou.
Vždy jsem měla pleť bez problémů, a tak mě to zaráží, co se děje.
Mílie to nejsouu.
Děkuji

Reaguji na Eveyli:

jestli jsou to červené pupínky (lehce svědí nebo spíš nepříjemné na dotek) a během dne zmizí, tak ty občas mám taky. myslím, že je to z podráždění

Reaguji na lole: Ano, jsou červené ale nepříjemné na dotek nejsou a ani nesvědí :/ Podráždění na co? Alergie to být nemůže? Drží se mě to měsíc :/ A u nosu mám takove pupínky, co se někdy olupují :/

arrow
profile_image
Marque
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bude nejspíš alergická reakce na nějakou kosmetiku. Já ty pupínky měla taky z krému a pakjsem ho přestala používat a od té doby je nemám.

Reaguji na Eveyli:

mně takovou červenou vyrážku kolem očí dělá např. nivea
možná je to i ta alergie. jestli se s tím trápíš už měsíc, zkusila bych přece jen kožní

Přitom ale nic nového nepoužívám, možná od Vánoc biodermu odličovací vodu, zkusím ji vysadit. Jinak mám všechny přípravky od kožní doktorky jelikož mám lupenku. Zatím děkuji za názory

arrow
profile_image
Heda
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eveyli:
A nemáš třeba větší stres?....také se mohla zhoršit kvalita vody nebo se více potíš...i první sluníčko umí psoriátiky potrápit, používáš krém s faktorem?

Reaguji na Heda: Stres malý, mám před maturitou a někdy mě zlobí přítel Ano, potím se, ale tak pořád stejně... Psoriázu mám jen v lehké formě, ta si myslím, že s tím nemá nic společného-snad! A krém s faktorem vůbec, jen u moře. Opaluji se krásně a hned.

arrow
profile_image
Heda
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eveyli:
Také záleží jakou máš pleť. Jestli je mastnější, kup si v lékarně Jarischův roztok...hezky Ti uklidní podrážděnou pleť, také začni užívat pupalkový olej, ideálně s vit. E ...

Reaguji na Heda: Mám normální až suchou Měsíc beru kapsle s rybím olejem a selenem, zinek. Na ten pupalkový olej se podívám, děkuju

arrow
profile_image
Vaeru1
od 12. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, myslim, ze mám něco podobnýho - pupinky (třeba 3,4 vedle sebe) okolo očí, nebolí, nesvědí,jsou většinou jen na jedný straně, někdy to z jedny strany zmizí a pak se třeba objevi na druhy... lítala jsem s tim po kožnim a po vyzkoušení všemožnejch mastiček, kremu atd vydedukovali, že je to asi nějaka alergie, ale na co, to mi nikdo neřek. prášky na alergii nepomáhaj. jediný, co mi pomohlo byla kalciova injekce, ale do druhyho dne sem to měla zpátky... vždycky se mi to objeví na jaře (ne ale každej rok). Jsem z toho docela zoufalá, páč to vypada dost hnusně :/...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené