arrow
profile_image
Anytkakubik
od 2. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, máte doma někdo brusku, která se používá na akryl + gel. nehty, cena různých typů od 1000 - 2000 Kč , (něco jako na obrázku )?
Zajímá mě, jaké to má kotoučky a jestli si myslíte, že by se dali použít na pedikůru - na odstranění ztvrdlé kůže, něco jako suchá pedikůra pro domácí použití? Nebo je to pouze na nehty?
Vím, asi je to hloupá otázka ,ale tu brusku jsem nikdy na vlastní oči neviděla, tak nemám představu Díky moc za odpovědi

nehty.jpg

no já mam obyč z aukra a je super..jen záleži na tom kotouči, ten musí byt dobrej. Ale samozřejmě pokud chceš profi tak to je jiná...ale na doma stačí ta levna.

arrow
profile_image
Anytkakubik
od 2. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže jsi jí zkoušela i na obrušování kůže ? Profi by byla dobrá, ale stojí 30 000 Kč a pemzou mě pedikúra nebaví.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anytkakubik: No u těch z aukra jsou nástavce většinou stejné a není tam žádný co by se dal na pedikůru použít,ale není problém ho přece dokoupit zvlášť...

arrow
profile_image
Anytkakubik
od 2. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrianqa: já právě nevím, jaké jsou možnosti dokupování nástavců, obzvlášť na pedikuru, máš nějaký tip?

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ono především záleží na tom,jakou brusku si koupíš...záleží na průměru stopky nástavců. Jinak koupit takový nástavec není problém v obchodech s materiálem nehtové modeláže pedikůry,je hodně druhů a hodně značek...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené