arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla bych vyzkoušet brazilský keratin jako řešení mého problému. Od přírody se mi kroutí vlasy, ale tak divně, nemá to žádný tvar. Bez žehličky aspoň na ofinu bych neudala ani krok. Chystám se na 3 týdny na motorce do Ruska, pro mě to znamená 3 týdny mytí vlasů pod PET-lahví. Když si umyju vlasy a nechám si je uschnout jen tak, je to pro ostudu. Řešil by kertin můj problém? Stačilo by si vlasy umýt, opláchnout a nechat volně uschnout a zůtaly by rovné? Fén mi bude dělat maximálně vítr někde ve stepi...Představa, že budu 3 týdny jak ovce mi nahání větší hrůzu, než naložená třísetkilová motorka

Myslím, že foukat nemusíš, ale z vlastní zkušenosti to potvrdit nemůžu

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jasně že foukat nemusíš. Samozřejmě nebudeš mít účes jak ze salonu, ale jestli máš vlnité nezkrotitelné vlasy, tak ti BK výrazně ulehčí práci i bez fénu.

P.S. - osobní zkušenost: ač mám vlasy hrubé, pevné, sušší, nemastí se, tak asi 14 dní po aplikaci BK se mi mastily strašně rychle. Nevím, jestli je to tím, jak jsou pak jemňoučké,ale musela jsem mýt ob den. Normálně myju 2x týdně.

Když budeš někde ve stepi, nebude jedno, co máš na hlavě?

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

_Ada_
Právěže mi ty kroutící se vlasy lezou do čela pod přilbou a pak mě to lechtá v obličeji, pořád se oháním rukou a zastrkávat to za jízdy fakt nejde. Hlavně ty podrosty jsou šílený. Navíc z těch vlasů pak nejde udělat pořádně cop a když si neudělám cop, mám z toho jeden velký dred. Takže potřebuju rovné vlasy

arrow
profile_image
Eimi
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě ti BK doporučuju, budeš opravdu spokojená i bez úpravy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené