arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, docela mě zarazilo, že v UV lampě by neměly být ruce déle než 20 minut během 24 hodin, jenže to se přece nedá stihnout, ne? Já teda musím zapékat po jednom prstu a to při dvou minutách na každý prst bohužel nevychází. Je to tolik škodlivé? Nebo nějaký fígl na zrychlení? A dál jsem se chtěla zeptat jak může vzniknout plíseň, docela z toho mám strach, ale při dobré hygieně to nehrozí, ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

jak po jednom prstu?si natřeš celou ruku a dáš naráz zapéct na 3,5min. já to dělám takto.to ti ten gel nesteče neboj

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Katch: Dvacet minut?Lampa na mě svítí vpodstatě celý den v práci už nějakých deset let...to bych už musela být mrtvá......

arrow
Neprodává v Bazaru

a proč to tak je nevíš?

Já teda pokud jsem modelovala tak jsem nanášela na celou ruku a pak dala do lampy. Když jsem si dělala francii bílým gelem tak ten docela stíkal tak jsem nanesla dala na pár vteřin do lampy vyndala nanesla na další a pak celou ruku jsem tam dala klasicky na 2x 2 minuty.

Ted jsem se naučila pracovat s akrylem. Nikde se ti nic nepatle nemusíš zapékat, nemusíš stírat žádné výpotky a mám to hotové asi za polovinu možná i méně času než ty gelové. Navíc pod gelem se tvořily bubliny a odfuky to s akrylem neznám...

Většinou si ten akryl lakuju barevným lakem celý nehet a když si náhodou dělám francii nebo nějaké zdobení tak si teda nahoru dám lesklý gel.

Plísně nejčastěji vznikají tím, že se ti pod nehtem udělá bublina a něco ti tam zateče. Nebo máš od něčeho špinavý pilník... prostě když se ti tam dostane nějaký nepořádek. Mě teda gel nedržel tak mě tam pořád něco zatíkalo. Pokud pod gelem není vzduch a nepořádek nemůže se ti tam udělat plíseň

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené