Vítám vás holky, žádám vás o radu.
Byla jsem v drogerii a hodně mně zaujaly bezoplachové balzámy od Gliss Kur. Už jsem zkusila hodně přípravků, ale tyhle nevypadají špatně. Mám husté a zničené vlasy. Hledám něco, co by mohlo kvalitu vlasů zlepšit.
Děkuji

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Používám ten žlutý. Moc krásně voní a jsem s ním spokojená. Hlavně se mi po něm lépe rozčesávají vlasy

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla oranžový a řekla bych, že je lepší než ten černý s keratinem. Jinak vlasy jsou dobré jen ten den, ale druhý jsou ještě horší než předtím. Teda aspoň já to tak mám.
Jinak pokud máš zničené vlasy, tak si zajdi do kadeřnických a kup si raději tekuté krystaly
Ty jsou stokrát lepší. Vyjdou něco kolem 250,- ale stojí to za to

arrow
profile_image
Trinn
od 22. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem spokojená se Satin relax, vlasy se pak dají krásně rozčesat a mé krepaté vlasy i uhlazuje. Navíc úžasně voní

arrow
profile_image
Kaariin
od 5. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám černý, červený a růžový a nejlepší mi přijde ten černý

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslíš ty ve spreji nebo ty krémové?

arrow
profile_image
Mišull
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejlepší balzám (oplachový) je žlutý, je úžasný. Používám i stejný bezoplachový sprej a je fajn, hezky voní a dělá heboučké vlasy, ale neudělá takovou službu jako oplachový balzám.

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky používám žlutý, ale druhý den už mám mastné vlasy, i když si ho stříkám jen na konečky. Pokud máš hodně zničené vlasy, zainvestovala bych třeba do těch tekutých krystalů nebo do nějaké kvalitní profi vlasové kosmetiky.
Taky si dost chválí masku Gestil wonder, ale osobní zkušenost nemám.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se bohužel neosvědčil ani jeden

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Mně se bohužel neosvědčil ani jeden

Musím souhlasit. Dřív jsem je používala a vyhovovaly mi (nechápu), teď když si stříknu do vlasů jsou hned zplihlé a mastné a přijde mi, že to je jediná služba, kterou to udělá. Ale když bych měla vybrat jeden tak ten žlutý, nejhorší mi přišel ten Total repair 19.

arrow
profile_image
Walada mojeid
od 15. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

5

Mám červený a růžový, vlasy jsou lesklejší po červeném, tak jestli ti záleží na lesku, raději ten.

Já už měla snad všechny a nevidím mezi nimi rozdíl Kvalitu to nezlepší, ale vlasy se lépe rozčesávají a celkem hezky voní.

Ty bezoplachové balzámy jsou sice fajn, ale pokud máš zničené vlasy, tak bych zkusila nějaké kvalitní masky,šampony apod. Ty spreje ti to nezachrání

Gliss kur černý a krystaly

arrow
profile_image
CrystalPurple
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som mala ten na obrázku a bol hrozný... Horšie vlasy som ešte nemala, vyzerali mastné ale zároveň boli suché. Jediné čo na tom bolo dobré bola vôňa

Gliss Kur

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené