Ahoj,
už asi dva měsíce mám různé problémy, které mě nikdy předtím netrápily. Často mi bývá při jídle na zvracení, někdy nejsem schopná něco vůbec pozřít, jak je mi zle a jindy jdu a sním celou lednici. Docela často se mi taky točí hlava a špatně se mi dýchá, což jsem předtím vůbec neznala, pobolívá mě břicho jako těsně před MS, ale v kterékoliv části cyklu, a někdy mě bolí lýtka tak, že kvůli tomu i špatně spím.
Já vím, že mě asi pošlete k doktorovi, ale chci se zeptat, jestli někdo nemá s něčím podobným zkušenost, případně co to může být? Na netu jsem našla jen nějaké obecné informace, ale chtěla bych znát i jiné názory nebo zkušenosti.
Děkuji, Eliška

Nejsi těhotná..?

To snad ne, předminulou MS jsem měla zpoždění asi o 10-12 dní (už nevím přesně), ale nakonec přišla a tentokrát jen o dva dny, byla malinko slabší, ale kdybych se vyloženě nepozorovala, tak si toho ani nevšimnu.

To, že ti MS přišla, nic znamenat nemusí Nechci tě tím nějak děsit, ale taky bych si pro jistotu test udělala.

Napadlo mě to taky, že bych mohla být těhotná, ale když jsem nakonec MS vždy dostala, tak jsem byla v klidu. Teď jsem si uvědomila, že se mi o dost zlepšila pleť, nikdy jsem neměla problematickou ale ani nijak dokonalou, ale poslední dobou ji mám jak z photoshopu a to se mi v létě většinou zhorší, to je asi jediná pozitivní změna za poslední dobu.
To, že ti MS přišla, nic znamenat nemusí Aha :/

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eliška Elinka: taky bych tipovala to těhotenství. Běž na vyšetření, ať ti vezmou krev a test provedou

Ano, a jak píšou holky výše, nemusí to nic znamenat...já byla takto fofrem ve 3 měsíci Taky byl menzes pár dní zpožděný...

Reaguji na farahh:
Takže jsi měla MS normálně až do třetího měsíce?

Reaguji na Eliška Elinka:
Já jsem měla MS až do třetího měsíce, ale slabou.

Reaguji na True:
No já měla předpolední normální, akorát s větším zpoždením a teď poslední lehce slabší, ale to skoro ani nestálo za povšimnutí, opravdu to nebyl nijak velký rozdíl. A bolesti a křeče při MS normální jako vždy.

arrow
profile_image
dencazur
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No těhotenství to být nemusí. Měla jsem něco podobného. Po jídle i během něj mi bývalo zle, měla jsem často pocit na zvracení, také mě pobolívalo břicho, vše co píšeš, až na ty lýtka teda. Po čtvrt roce jsem šla s tím k doktorovi a byl to "jen" žaludek, takže nějaké vyšetření a prášky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené