arrow
profile_image
Met
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tímto přístrojem, nebo konkrétně s tímto salonem? Popřípadě můžete doporučit nějaký salon, kde dělají bezbolestnou, neinvazivní liposukci v Královéhradeckém nebo Pardubickém kraji? Díky moc za rady a zkušenosti

Reaguji na Met: Nedoporučuji tento salon. Pokud nechces jen tak vyhodit par tisic, tak tam na bezbolestnou liposukci nechod.

arrow
profile_image
janickanova
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Sosinka22:
Dobrý den,
já mohu naopak potvrdit, že salon Eva clinic je velice příjemný nejen prostředím a přístupem
dr.Havlové, ale i účinky např. bezbolestné liposukce. Já osobně jsem v oblasti břicha měla 10cm úbytek a využila jsem i perm. depilaci, se kterou jsem rovněž velmi spokojená. Další
moje přítelkyně jsou na moje doporučení nadmíru spokojené! Vřele všem doporučuji. Jana

arrow
profile_image
marlenka3
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,já také nedoporučuji.Stálo mě to plno peněz a výsledek úbytek 1cm!!Na první dvě schůzky tam byla i paní doktorka,ale pak se již neukázala.Když jsem končila poslední sezení,už jsem ani nemusela přijít na změření a ani mě nevyfotily na závěrečný rozdíl.Také skoro žádný nebyl!Tento přístup se mi vůbec nelíbí a salon nedoporučuji!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené