arrow
profile_image
Kachenka88
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

mám svoje přírodně blond vlasy velmi světlé. Už se mi to ale moc nelíbí a akždej si myslí, že stejně je to peroxid, proto bych se ráda přebarvia na tmavší blond. Velmi se mi líbí barva michaely ochotské, nevíte jak jí má udělanou?

arrow
profile_image
Kachenka88
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

něco takového mám na mysli

159097600x450qxl4b.jpg

Být na Tvém místě, tak bych vzala fotku s barvou a šla bych do kadeřnictví.
Nikdo Ti asi pravděpodobně nechytí barvu úplně stejně, jde o to, jaké máš vlasy teď apod.
Ale jinak se mi nezdá, že by měla vlastní barvu vlasů. Je to vidět i v TV, jednou je má medové, jindy úplně až do bíla.
Třeba na: http://www.nasedrby.estranky.cz/clanky/celebrity-s how--news/sex-symbol-michaela-ochotska-na-nove-val i--pozor-lucko___
Má nahoře jasně udělané melíry... Ale to je jedno, zkus to s tou fotkou u kadeřnice.

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na avanta:
máš moc pěkné vlasy, můžu se zeptat co používáš za kosmetiku? (asi mimo téma, co..

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už jsem si taky mockrát říkala, že má takovou zvláštní, hezkou blond. Vlasy barvené má, protože např. v seriálu Pojištovna štěstí byla světlejší. I v TV zpravodajství má někdy jiný odstín. Řekla bych, že dřív byla světlejší.

Reaguji na avanta:
To vím také, že je to o světle, pracovala jsem v modelingu, takže vím co a jak se udělat dá a nedá..
Ale slečna Ochotská určitě barvené vlasy má, sotva na ně budou svítit každý den jiným světlem.. A těžko bude mít každou chvíli jiný odstín blond, ať už světlejší nebo tmavší, nebo s mírnými proužky nebo bez.. Prostě barva se pozná.
Navíc spolupracuje se salonem Unique, kterému dělá reklamu na L´Oreal, kde si nechává se sebou dělat téměř všechno.. Takže asi tak...

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale je fakt, že ty vlasy má krásný... taky už mě kolikrát napadlo, co je to asi za barvu

Cituji meridian: Ale slečna Ochotská určitě barvené vlasy má,

Já jsem taky někde viděla,(asi TopStar magazín) kde říkala,že má svoji vlastní barvu vlasů.

arrow
profile_image
anousek001
od 30. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

07:00:29 - Připojeno během spojování:
Barva vlasů jako Michaela Ochotská září 2014

Neví prosím někdo, jakou barvu má momentálně Michaela Ochotská? hrozně se mi líbí její současná barva..
Já teď mám blond melírované vlasy..dole trochu jiný, rezatější odstín, u hlavy bílé, přírodní barva je taková myší hnědošedá
Myslím si, že by mi stačil přeliv, ale vůbec nevím, jaký takhle hezky chytá
Poradíte prosím?

video: http://www.super.cz/293039-ochotske-se-v-patem-mes ici-zvetsila-nadra-o-dve-cisla-a-prozradila-pohlav i-miminka.html

VED33505f_DSC_5364.J.jpg

ochotska.jpg

arrow
profile_image
anousek001
od 30. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jde mi hlavně o to, aby vlasy nebyly ani na melírovaných ani na odrostech žluté

Podobně chytala písková blond od Lorealu - Casting..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené