Holky, nevíte, čím své vlasy barví Pavlína z VyVolených? A jaká je její přírodní barva? Má moc pěknou barvu.

Pavlna

arrow
profile_image
Candy sweet
od 5. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Má obyč blond a na tom podle mě stříbrnou paletku stejnou barvu má švagrová

arrow
profile_image
nikca0
od 23. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky by mě to zajímalo,v televizi na ty vlasy pořád čučím

Cituji nikca0: v televizi na ty vlasy pořád čučím

Já taky!

arrow
profile_image
Bloonde
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ona si ve Vyvolených před pár dny barvila odrosty, bohužel nevšimla jsem si jakou to použila barvu-viděla jsem ji až když jí ta barva na hlavě působila..ale má to fakt pěkný

414628_mirapavlina.jpg

Reaguji na Candy sweet:
Ona ty vlasy má tak dokonalé, celé stejnobarevné, kolikrát kolem sebe vidím holky s platinovou blond, ale když se na ty jejich vlasy zaměřím, tak tam těch pramínků mají různých blond odstínů, ale ona má ty vlasy tak pěkné!
Myslíš teda, že používá odbarvovač a na to pak nějakou tu platinovou Palette? Ale její vlasy nějak zničeně nevypadají. Takže až se jí Palette vymyje, použije ji znovu?

Nepřirozené, peroxidové, ošklivé Já si vždycky říkala jak je to příšerný a celkem koukám, že to někdo vůbec obdivuje.

Reaguji na Bloonde:
Je.žiš, ta má tak krásnou blond barvu! Ach jo. Taky mám platinu, venku je úplně bílá, (mám melír + fialový Silver - 1-2x týdně), ale prostě Pavlína to má tak dokonalé! A pokud se barví sama, tak to bude jen něco z drogerie, si myslím.
Taky hodně záleží na přírodní barvě vlastních vlasů.
Ale už dlouho jsem u nikoho neviěla takhle dokoaloe sjednocenou krásnou blond, jako u Pavlíny.
No prostě, musela jsem na ty její vlasy založit téma, jinak to nešlo!

Cituji Elisabi: Nepřirozený peroxidový chemlon. Já si vždycky říkala jak je to příšerný a celkem koukám, že to někdo vůbec obdivuje.

Právě, že co člověk, to názor. Já taky spoustu věcí nechápu, jak se někomu může líbit například svtředně hnědá apod. Každý má jiný vkus, naštěstí. Krásté vlasy na ženách se mi taky třeba vůbec nelíbí, a někomu se to zase líbí. A o tom to je.

Ale i vlasy od Evy přitahují k obrazovce můj zrak! U Evy jde dobře vidět, že své vlasy má kratší, to prodlužko úplně bije do očí, že to určitě i muži musí poznat.

Cituji Elisabi: Nepřirozené, peroxidové, ošklivé Já si vždycky říkala jak je to příšerný a celkem koukám, že to někdo vůbec obdivuje.

Takhle extrémně bych to nenazvala, ale je fakt, že taky moc nerozumím, komu se na té barvě může něco líbit...
Ale každého věc

Cituji Bloonde: ona si ve Vyvolených před pár dny barvila odrosty

A náhodou prosím prosím, nepamatuješ si, který to byl den/díl? Zkusím to pohledat v archivu kdyžtak ... Děkuji!

Reaguji na Finnna07:
Třeba někomu se líbí ombré, které je většinou hnědo-zrz. Mně se to vůbec nelíbí, ale nebudu za to nikoho odsuzovat, když se mu to líbí, ať si to nosí, podle mě to vypadá jak odrostlé, jako kdyby dotyčná o sebe, své vlasy vůbec nedbala. A někomu se to líbí.

Cituji adriannee: Právě, že co člověk, to názor.

Samozřejmě. Já se jen divím, že ještě dneska někoho přitahuje takový ten typický peroxid. Pavlína je ještě ke všemu přirozeně tmavovlasá. Stačí jak jí to trochu odroste a vypadá to příšerně. Do toho to tmavé obočí. Na holkách s přirozeně blonďatými vlasy, bledou pletí a hezkým obličejem to nemusí vypadat tak hrozně jako na ní, to je pravda. Ale ty díky svému světlému typu pak nemusí používat tak násilné barvení jako ona.

Taky jsem už nad její barvičkou přemýšlela, na to jak má tmavé odrosty, tak to má opravdu moc hezky udělané. Jednou jsem se ptala známé, která to má taky tak hezky sjednocené,co používá a říkala mi, že nyní si kupuje zesvětlovač od syosu, který nechá působit na 30-40min a pak na to hodí nějakou tu paletku na 15min, bohužel já mám melír, takže si o sjednocení barvy můžu nechat leda tak zdát

Cituji adriannee: U Evy jde dobře vidět, že své vlasy má kratší, to prodlužko úplně bije do očí, že to určitě i muži musí poznat


Její barva se mi moc nelíbí, ale máš pravdu, že když vlásky nemá nějak hezky upravené tak to prodlužko opravdu bije do očí .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené