arrow
profile_image
Hannia
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte,

zajímalo by mě, jaká je podle Vás nejpraktičtější,nejhezčí a také nejlépe sehnatelná barva různých dekoračních věcí na svatební hostinu, svatební auta, případně na svatební oznámení apod.

Rozhoduji se jakou barvu pro svatbu zvolit, ale stále nemám jasno... Chtěla bych něco jemného a decentního, ale zároveň poutavého, pěkného a šmrncovního

Budu vděčná za jakékoliv typy, rady, fotky....
Pěkný den!

arrow
profile_image
MiaMax
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hannia: Nedávno jsem byla na svatbě, která byla bílo-fialová. Byla krásná, detaily užasné. Opravdu to dělá hodně.
Já osobně miluji lososovou, byla by to jasná volba.

arrow
profile_image
bramborová placka
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem teď na dvou svatbách, jedna byla bílo-zelená a to bylo naprosto dokonalý a překrásný. Druhá byla oranžovo-zelená, což se mi pro změnu vůbec nelíbilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

já se na svatbách na jaře a v létě pohybuju hodně často (každý pátek a sobotu, protože na svatbách zpívám) a nejčastější barva (tak 80%) bývá v odstínech lila. Zbytek tvoří oranžová a zelenkavá, občas modrá.
Kdybych si já dělala opět svatbu (doufám, že ne....jsem šťastně vdaná), tak zvolím buď lila s tmavou fialovou nebo lila s růžovou....je to příjemná jemná kombinace...

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě se líbí lila a svatba celkově ve francouzském provence stylu. Krásné a decentní jsou ale i svatby krémovo-zlaté či bílo-stříbrné například ještě s tyrkysovými doplňky Svatby zdobím takže už jsem jich viděla mraky a tyto kombinace se mi líbí nejvíce

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak hodně inspirací najdeš na svatebních portálech, například beremese.cz

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bílo-perleťovo-stříbrná byla krásná Jinak já bych šla asi do bílo-lososové

arrow
profile_image
MissDiamond
od 26. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

krémová a zlatá měla jsem jí takovou...

projekt373.jpg

projekt1283.jpg

S1040070.JPG

arrow
profile_image
Ar_
od 17. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Svatebních hostin už jsem viděla mnoho, a ta poslední, co jsem chystala měla největší šmrnc pravě kvůli barvě - byla do bílo-růžovofialova, takže bych doporučila tuto. Rozhodně nedoporučuji bílo-světle modrou kombinaci, ta vypadá na svatbu trochu studeně a vůbec bych nedoporučovala červenou, vínovou a světlé a pastelové odstíny barev. Hlavně bych doporučila kombinovat jen dvě barvy a aby jedna z toho byla bílá.

arrow
profile_image
MissDiamond
od 26. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

inspirace

28.Svatebnn_vezdoba..jpg

290_weddingflowerscr.jpg

Hochzeitsdeko003.jp.jpg

mne se osobně nejvíc líbí jednoduchost, hlavně, když pak není po stole poházené kamínky, křišťálky a tomu podobný bordel

1

2

3

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ar_: vůbec bych nedoporučovala červenou, vínovou

Proč?

Cituji Ar_: a světlé a pastelové odstíny barev

ano, to chápu, měl by být nějaký kontrast...

arrow
profile_image
Ar_
od 17. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Red_fire: Proč?

Protože ta se podle mě na svatbu nehodí. Je to jen můj názor a mé doporučení, nikomu to nenutím. Vždyt ani pokoj nemá být vymalován do červené, kvůli vlivu na psychiku, takže na svatbu bych takovou barvu určitě nedávala.

Cituji Red_fire: měl by být nějaký kontrast...

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mně docela záleží na tom, v kterém ročním období svatba probíhá, třeba práve ta světle modrá vypadá v létě úžasně, ale na podzim by se mi nelíbila, naopak, třeba ta vínová, nebo oranžová mi moc nepasuje na jaro, ale pro podzim jako dělaná, světle zelená mi připadá na jaro ideální, ale po zbytek roku dost jedovatá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

My měli tyrkysovou a krémovou, barva se docela těžko shání, ale kdo hledá najde

Jinak nejlépe sehnatelná je podle mě barva ve fialových odstínech, ta je hodně moderní, potom se docela dobře shání vínová a zelená. Ale záleží na vašem rozhodnutí, hodně informací a nápadů jsem čerpala z [url=www.beremese.cz][/url] . No a jestli jsi zručná, tak hodně věcí se dá vyrobit, různé dekorace, pokud neseženeš danou věc ve Vaší barvičce.

Pro ukázku barva tyrkysovová + krémová....

Vyroben srdce na auto

Svatebn noviny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené