arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím, chystáme se na prodloužený víkend do Barcelony. Poraďte kam se podívat a kde dobře, nejlépe na jednom místě nakoupit. Jedná se až o druhou polovinu září, myslíte, že bude ještě možné koupání?
Děkuji za tipy.

V centru Barcelony a v okolí centra je více než dost nákupních příležitostí.
Co se týče počasí, je tam podstatně tepleji než u nás, takže je dost možné, že ještě budete mít příležitost koupání. My jsme tam byli jednou v říjnu a bylo opravdu teplo. Ale záleží, jaké budete mít štěstí. Může být teplo, ale může pršet....

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batló, Park Guell (vse Gaudí) La Rambla - dojit az na konec k mori, v polovine neuveritelne nádherná tržnice - doporučuji.
Lanovkou na Montjuic tam je olympijsky stadion.
Pak stoji za videni akvarium, zoo, FC barcelona fotbalovy stadion ... je toho spousta Ale kdo nevidel Sagrada Familii, Park Guell, Casa Milá a La Ramblu, ten nebyl v Barcelone

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky, děkuju, jestli vás ještě něco napadne, klidně ještě pište, zatím jsem vůbec neměla čas pohledat si nějaké informace, takže jsem ráda za každý tip..

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doporučuji akvárium, to největší v Evropě. Stojí to za to! Byla jsem tam měsíc a úúžasný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené