arrow
profile_image
wewa9
od 3. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte žienky, potrebujem súrne poradiť. Mám 165 cm a 48 kg a mám navrhnuté 375 ml guľate vysoký profil a chcem sa vás opýtať, že či to na mne nebude vypadať ako 2 gule? Máte nejaké skúsenosti?

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na wewa9:

A jakou by jsi chtěla mít výslednou velikost ? asi určitě bude poznat na první pohled že máš silikony , ale to neznamená, že nebudou krásný. Záleží jestli je chceš mít přirozený nebo výraznější.
Ja mám 163 cm a 48 kg , mám 250 ml střední profil a mám menší trojky, ale určitě bych snesla větší

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wewa9: Reaguji na wewa9: Ahoj myslím že je to super velikost, budeš mít určitě prsa a nebude tě mrzet že jsi nešla do větších, ze začátku ti možná přijdou velké ale jak se usadí budeš ráda, já mám 165cm o 10 kg víc mám 520ml foto v galerii tak se určitě neboj pokud nechceš úplně mala prsa ale myslím že na augmentáciu jsi jdem pro prsa a ne pro nula nula nic

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucinečka1:
Ty to není možný, že máš tolik ml a ty prsa nevypadaj vůbec obrovský.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na S_he: Proto říkám ať se vůbec těch ml nebojíte

arrow
Neprodává v Bazaru

Doktoři vždy dávaji přednost velikosti přirozenou to už pak záleží na nás jakou máme ideu ale pochybuju že nějaký doktor sám od sebe dá někomu mega koule

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmm zajímavý, tak to jsem asi jediná komu se tam nevlezlo ani 275 ml teda dle slov pana doktora

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na S_he: Někteří doktory dávají schválně malé velikosti ať se klientky vrací na reoperace to je normální to je jejich politika můj doktor je profík má rád vetší prsa a narval holce co měla nulky 600 ml takže všechno jde jen třeba chtít.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na S_he: Mrkni na profil ponytail

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem koukala a ma je krásný ale to už jsou fakt mega prsa.ale ji to sluší. Já nemam žádný boky takže kdybych mela větší prsa než mam teď, tak by to vypadalo ze mam hrudnik širší než pánev a vypadalo by to fakt blbe jinak já byla u Kmenta a spokojená jsem s nim urcite byla , me naštěstí i to málo udelalo docela dost.

arrow
profile_image
wewa9
od 3. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na S_he chcela by so 3 ale keď že som dosť chuda tak sa bojim že tie gulaté budu vyzerať veľmi umelo neboli by lepšie anatomicke? A ty maš guľate či anatomicke?

arrow
profile_image
wewa9
od 3. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na lucinečka1-Trošku mám strach aby neboli veľke ale maš pravdu keď už ide človek do toho tak nak je tam ten rozdiel ale čoho sa obavam viac je že mam mať guľate a ja som dosť chudučka tak sa bojim že to bude dosť poznať že su to silikony lebo tam budem mať 2 gule. A ty maš anatomické?

arrow
profile_image
wewa9
od 3. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

[reaguji]Quin- Ďakujem za radu budem o tom ešte dosť rozmyšlať. Aj ja budem mat pod sval.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na S_he: Jo jsou protože je to focene moc zblízka a to je dobře že jsi spokojená z velikosti protože hodně holek tu píše že nejsou tak sem ti jen poslala nazorný přiklad že když doktor chce a je profik že si poradí i s takovým velkým implantatem

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wewa9: Mám kulate nemám anatom doktor je ani nemá ono totiž když se da kulaty pod sval je to to stejné jak anatom protože ten sval ti ten vrch připlackne takže je z toho potom jak slza to mi řekl doktor a myslím že má pravdu kdyby to bylo celé pod žlazou tak ne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené