arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dneska jsem byla na pohovoru u firmy Apollo dream, (Pardubice) která se má zabívat promo akcemi. Pohovor byl však v místnosti která mi přišla že je jen pronajmutá, přišli tam i lidi na jiné pozice. Pohovor trval tak 15minut. Pobočka má prý 13let tradici a sídla po celé ČR ovšem na internetu jsem o tom nic moc nenašla, nemáte někdo zkušenost, mělo se jednat o práci hostesky/promotérky. Ptala jsem se na náplň práce a bylo mi řečeno že je to práce v supermarketech u stánku s ochutnávkami, za 2 dny si to mám jít vyzkoušet a naučit se to, myslíte že je to solidní firma?

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Theo: e to práce v supermarketech u stánku s ochutnávkami, za 2 dny si to mám jít vyzkoušet a naučit se to

Tahle věta je pro mě vždycky konec Osobní zkušenost nemám (z důvodu že se o tyto pozice prostě nezajímám), ale plno kamarádek i holek z doslechu - studentek si hledalo přívýdělek a dopadlo jak už jsem tu několikrát psala... Slibovali hory doly, slečny pak skončily na náměstích s parfémem v ruce, jedna dělala dotazníky, jedna dokonce zvonila s parfémem i po domech...A většina jich nedostala zaplaceno, ty co to samozřejmě nevydržely ani do večera s tím bohužel ani nepočítaly...Už jen to že ta firma nemá pořádný web, kontakt, nic... Už i to podle mě není solidní... Možná ta tvoje bude jiná,ale nevěřím tomu ani za mák Diskuzí na toto téma (promo/hosteska/apod.) je tady plno, mrkni.

arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Právě se toho bojím, nejvíc aby nás neodvezli někam jinam... z města pryč

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Theo: aby nás neodvezli někam jinam... z města pryč

No, to by mě ani nepřekvapilo Jsem to tu už vše psala, ale např. jedné kamarádce slíbili Brno, ona samo nadšená, pak ji ráno nasoukali do auta (i když trvala na tom, že pojede svým, nerada jezdí s cizími lidmi) a odvezli cca 40km od Brna a tam ji vyhodili, že večer si pro ni přijedou, vyfasovala tašku s parfémy a jdi... V kanceláři agentury jí to zázračně nikdo nebral, tak volala po známých, kdo pro ni dopoledne v pracovní den může přijet, že jim na to ser... Prej to dělají proto, aby jsi vydržela, protože se stejně málokdy máš jak dostat domů...Jiný sice pobíhaly po Brně,ale zkušenosti viz. výše...Když už domluv si dopředu kdo by tě případně hodil domů a určo mobil sebou

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bože lidi proč jste tak naivní tolikrát se to tu na netu probírá tolik témat jsem četla psala do nich a stejně tato diskuze...

arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podívej se na diskuze např na tuto: URL

arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Didonka:
Jakto že je ale tolik těch prodejců?

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Theo: Jakto že je ale tolik těch prodejců?

Taky si říkám, jedna firma, každý měsíc jiné sídlo, název, kontakt...A všem to vesele prochází (oni totiž nedělají nic protizákonného - hrubě protizákonného, pouze nemorálního), dál vesele lákají studentky, mladé holky, lidi dlouhodobě bez práce, ti pro ně makají zadarmo atd atd. Jj, dneska kvete všelijaké podnikání

arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale to přece není možné aby to dělalo tolik lidí, vždyť každý normální člověk ví jaká je to blbost a snad nemůže mít tak paní co dělá pohovory ani srdce na to aby lhala do očí všem těm lidem....

arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem jim tam poslala email a uvidíme co mi odpoví, podle toho se rozhodnu zda tam jít nebo ne.....

arrow
profile_image
Mumu
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jestli to bylo kousek od divadla, vstup vedle prodejny Vodafone, tak já jsem u nich pracovala před 2 lety, tehdy se to ještě jmenovalo Apollo star a jsou to parfémy!!

Apollo jsou parfémy, mění si různě jména, kvůli "reputaci". Čeká Tě výlet do jiného města, zaplacení za oddřené hodiny žádné, protože se platí dle prodaných parfémů, k tomu vymívání moznku....už jsem tu do jednoho tématu přišpívala, nebutu to teda psát znovu, tohle je jen ve zkratce.

arrow
profile_image
Gabrielle
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám osobní zkušenost jedná se o prodej parfémů, v zimě (nebo ve špatném počasí) se buď stopjí v supermarketu u stánků nebo se chodí po panelácích. V létě se chodí v ulicích. Oslovuješ zákazníky, odprezentuješ a buď prodáš nebo ne . Když budeš šikovná vyděláš si denně kolem 1000 Kč. Peníze se vyplácejí každý den po příjezdu z terénu. Do jiných měst se jezdí, ale návraty jsou v normální čas. Více do SZ.

arrow
profile_image
Gabrielle
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak já si vydělala i některé dny 2000 Kč je to o šikovnosti.

arrow
profile_image
Mumu
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem tam pracovala byla tam holčina, co si za den vydělala třeba 4 tisíce (zcela vážně), ale to byla těžká výjimka a bylo to hlavně proto, že to byla pěkná baba a hrála to jen na chlapy.
Ono problém není v tom, že by nebylo možné si tam vydělat, třeba já jsem tam dělala cca týden a vydělávala jsem si 800 - 1000 za den. Problém je v tom, že ne každý má žaludek na to lidem lhát do obličeje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené