arrow
profile_image
nubi
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte někdo zkušenosti? Jsou to výrobky z lékárny určené pro muže. Na Alpecin slyším chválu, a tak bych ho ráda vyzkoušela. Myslíte, že by ho mohla používat i žena, ikdyž je primárně určen pro vlasovou pokožku mužů?

Ráda uvítám veškeré názory a zkušenosti.

arrow
profile_image
nubi
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Omlouvám se, do nadpisu patří pouze jedno f...

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

určitě ti neuškodí, v pátek jsem ho viděla na stole, myslím, že si ho koupila mamka protože jí padají vlasy. Ale dala bych na to nějaký kondicionér aby jsi nevoněla mužsky

arrow
profile_image
nubi
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jaanaa22:
Kondicionér určitě, bez toho bych vlasy ani nerozčesala.
A nevíš, jak mámě vyhovuje?

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja ho používam, nevadí mi ani tá pánska vôňa, akurát že účinnosť neviem celkom posúdiť, pretože používam okrem neho ešte milión ďaľších vecí

Mně se osvědčil velice, používám ho střídavě s šampony od Gestilu. Po umytí nanesu Gestilový zábal a ono to tu pánskou vůni potlačí. Jednou jsem si ale nedávala kromě Alpecinu nic a jeden spolužák, co seděl za mnou, mi chválil, čím mi to jen tak krásně voní vlasy

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to nevím, koupila si ho v pátek, ale myslím, že už ho kdysi měla

jo a třeba v rossmannu jsem viděla taky kofeinový pro muže od jejich značky a byl jen za dvacku ve výprodeji

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nubi:
já nevím o tom, že by šampon alpecin byl jenom pro muže, napsané to tam není. Já ho normálně používám a je to jeden z nejlepších šamponů, které jsem na padání vlasů měla. Má ho i přítel a taky chválí - míň se mu po něm mastí vlasy. Dobrý je taky pokud máš jemné vlásky, že ti je udělá takové jakoby tvrdší.

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alpecin mám ráda, nesvědí mě po něm hlava a vlasy se tolik nemastí, asi je to tím, že neobsahuje silikony, ani nic podobného. V lékárně mi ho dříve doporučili a vůbec nemluvili o tom, že by byl pouze pro muže. Opravdu parfemace je spíš vhodná pro pány, ale to většinou přebiju balzámem

arrow
profile_image
Matine
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alpecin jsem používala docela dlouho, je fajn,ale vlasy mi nikdy nepřestaly úplně padat + jsem měla po delší době pocit, že neúčinkuje tolik jako předtím,jelikož se padání zase zhoršilo, ted používám Eqyss Maga tek rebuilder + jejich šampon,kondicioner a ještě nějaký sprej a vlasy o hodně míň vypadávají a na omak i na pohled jsou super, no snad to vydrží takhle co nejdéle

Ahoj, já ho používám přes rok a jsem s ním spokojená. Vlasy sice úplně padat nepřestaly, ale takový zázrak bych ani od žádného šampónu nečekala. Určitě jsou teď ale silnější a vypadává jich výrazně míň. Vůně mi přijde v pohodě, ale to už je o individuálním vkusu. Dívala jsem se, že dělají i šampón pro ženský Plantur 39, ale na ten u mě dojde řada až za pár let.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky tak já jsem dnes začla s používáním Alpecinu C1 v kombinaci s Bioaqanolem H+U .Na výsledky jsem zvědavá, mám vlasy do půl zad, od září lonského roku nebarvím a padají mi poměrně dost .Vůně dle mého příjemná, i když trochu pánská, ale během dne už není cítit .Mám vlasy jemné a zplihné a po Alpecinu jsou mnohem objemnější .
Tento týden jsem dozobala Biosil a Panthenol -bohužel ani trocha zlepšení , bylo to snad ještě horší, jediný pozitivní bylo že se mi trochu přestaly mastit vlasy i pleť a zpevnění nehtů .
Jinak mám dobré zkušenosti s Bioaquanolem proto jsem se k němu teď vrátila a jsem zvědavá zda společně s Alpecinem pomůže i k rychlejšímu růstu nebo zhuštění .
Info pak dodám .

Ahoj Alpecin není jenom pro muže ale je i pro ženy a navíc se nemusí kupovat jenom v lékárně
podívejte se sem http://www.a-cosmetics.cz/kosmetika-alpecin-katalo g.html

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Tak já Alpecin používal dříve a spokojenost. Teď jsem se k němu vrátila a musím říct, že už mi tak 100% nevyhovuje jako dřív. Vlasy teda moc nepadaj to je fakt, ale zato se mi celkem mastí, což je paradox, protože jsem četla, jak všem vysušuje. Ale já jsem asi hříčka přírody a musím mít něco extra nebo co...

arrow
profile_image
haniii.88
od 12. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak mě přijde, že mi z Alpecinu padají vlasy, které mi dříve nepadaly!! takže ten už na hlavu asi nedám...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené