arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj vždycky, když otevřu seznam, tak si ráda prohlížim fotky na super.cz. Teď mě tam ale dostala A. Verešová http://www.super.cz/18834-naha-nadra-brisko-i-zade cek-takhle-odhalenou-jste-hanbatou-veresovou-jeste -nikdy-nevideli.html...nic proti ní nemám, ani nejsem závistivá a se svym tělem jsem tak nějak normálně spokojená... Ale tady mě dostaly ty její prsa. Nepřijdou vám trochu přifouklý? trochu víc?... jde mi o to, jak ty celebritiy upravujou a pak z toho maj akorát normální holky depky... ale co, je to hold šoubiznis

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, udělali jí pěkné balónky .. minimálně pouťové

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tecireg: Tak všechny fotky jsou upravený. Takhle je přifouknout ve photoshopu umim za půl minuty. Jsem grafik a tohle retušování je to co chci jednou dělat. Hrozně mě to baví.

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně přitom podle tý fotky vlevo, je jasně vidět, že je má o dost menší... tohle nepochopim, přitom ty svoje nemá nějak malý, pochopim nějaký úpravy menší... ale že až takhle co z toho kdo má, nevim

přifouklé to má, jinak v šatech bez podprdy nemá nic moc

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redmary:
jo je to zajímavá práce vim, že tohle dlouho netrvá... spíš jde o to, že nechápu důvod, proč jí je zvětšily

Andrea má nádherné tělo prsa měla krásné i předtím ..ale i teď po zvětšení jsou nádherné obličej bez make upu se mi až tak nelíbí ale jinak je skvělá

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ejdrien:
taky mi nevadí... i když poslední dobou mi přijde, že se hrozně předvádí (provokativní oblečení)... ale to k tomu životu celebrit patří, je mi to jasný

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tecireg: spíš jde o to, že nechápu důvod, proč jí je zvětšily

Asi to na tý fotce vypadá líp a jsou výraznější.

Cituji Tecireg: i když poslední dobou mi přijde, že se hrozně předvádí (provokativní oblečení)

To jo, ale ani mi to neva já bejt na jejim místě taky to dělám. Zase když má co ukázat tak at' to ukáže.

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redmary:
musim říct, že poslední dobou už jí tolik nemusim, ale pamatuju si, že se mi hrozně líbila v jedný reklamě (tušim na fernet, nebo něco takovýho), měla tam hrozně uhrančivej pohled

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak určitě tomu dopomohl photoshop, ale koukněte i na to svícení - to udělá taky hodně, opticky díky tomu mohou prsa vypadat větší. Jinak podle mě má Andrea i mnohem krásnější fotky

Cituji Tecireg: i když poslední dobou mi přijde, že se hrozně předvádí (provokativní oblečení)

Joo, s tím souhlasím, taky mi přijde ji chovaní už moc provokativní až vlezlé bych řekla..ale tak já s ni nežiju

Cituji Tecireg: (tušim na fernet, nebo něco takovýho), měla tam hrozně uhrančivej pohled

Taky si vzpomínám, super reklama a byla tam k nakousnutí

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tecireg: Já jí moc nemusela nikdy, ale pěkná je.

Cituji Tecireg: tušim na fernet, nebo něco takovýho

Jo to je asi ona. Tu si taky pamatuju.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak ve photoshopu pořád upravují všechny fotky. Nos zmenší, prsa zvětší, zadaček podle toho jak to potřebuje - zvětší nebo zmenší. Klasika

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pettttrushka: Jo a k tomu ještě odstranění porů, a ztmavení (např.: opálená plet')) nebo zesvětlení kůže atd. atd.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené