arrow
profile_image
dorota.
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, na internetu jsem se dozvěděla o volné pozici prodavačky v elektru. Jsem SŠ absolventka bez práce od dokončení školy tento rok. Chci na prodejnu zajít osobně jelikož si nemyslím, že mi na email vůbec někdo odpoví. Komu mám tedy předat životopis? Prodavači? Nebo se zeptat prodavače kam s tím mám jít? A myslíte , že by mě na to místo vzali, když o elektronice mám tak běžné uživatelské povědomí? Díky

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dorota.: Nebo se zeptat prodavače kam s tím mám jít? A myslíte , že by mě na to místo vzali, když o elektronice mám tak běžné uživatelské povědomí

Známá tam dělá, nevěděla taky pomalu nic a vzali ji hned

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dorota.: teda já docela koukám, jak jsou dneska ti lidi nesamostatní, nechci být hnusná, ale jak my jako máme vědět, kdo zrovna bude na prodejně? pokud možno to předej nějakému vedoucímu prodejny nebo směny, když tam nebude tak obyčejnému prodavači a každopádně pro jistotu pošli i emailem…

a zároveň asi nikdo nemá věšteckou kouli aby věděl, jestli tě zaměstnají nebo ne já si tipnu, že ne a pak tady klidně napiš, jak to dopadlo...

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Falcon:
Ježiš, tak se slečna jen zeptala. Holky se tu ptají pomalu na to, jak si utřít zadek a nikomu to nevadí. Tak proč hned tak tvrdě?

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na Falcon:
Mňa to ešte stále baví, tieto otázky

Reaguji na dorota.:
Skús premýšľať.
Silno.
Chceš prácu - prinesieš CV - vrazíš ho len tak pobehujúcemu personálnu na pľace?
Nemala by si chcieť hovoriť s manažerom? Vedúcim predajne?
Nerozhoduje o prijímaní on?

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lulamae: no však já jsem ji nakonec taky poradila

arrow
profile_image
MarkétkaU
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jako nevím, já když jdu do elektra tak chci aby o tom něco ten prodavač věděl a poradil a ne, že to dražší je lepší a nebo že nevím vůbec)

arrow
profile_image
Evka902
od 9. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky se musím smát, nezlobte se na mě...některá témata tady mi připadá,že píšou děti z první třídy...

Cituji Falcon: a zároveň asi nikdo nemá věšteckou kouli aby věděl, jestli tě zaměstnají nebo ne já si tipnu, že ne a pak tady klidně napiš, jak to dopadlo...

Cituji lulamae: Mňa to ešte stále baví, tieto otázky

Cituji Evka902: taky se musím smát, nezlobte se na mě...některá témata tady mi připadá,že píšou děti z první třídy...

Ach jo, to jste ji opravdu podpořily, dívčina určitě nervózní a vy takové "rady" píšete. Chce se snad ujistit ne?

Reaguji na dorota.:
A telefon tam není? Když tak bych zkusila zavolat a zeptat se případně domluvit schůzku. A email bych poslala každopádně

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Stačí zajít na příslušnou prodejnu a pokladní požádat, aby Ti zavolala vedoucí/provozního (protože vedoucí zrovna nemusí mít směnu) z toho a toho důvodu.......No a hotovo, žádná věda to není Dělala jsem za kasou v datartu a takové žádosti tak běžně byly.....Ale nefandila bych si, že když přijdeš osobně tak máš větší šanci než poslat CV e-mailem - ono když nemají volno tak prostě neberou a když mají, tak dle mého nerozlišují jak žádost přijde a že by e-maily nečetli to si fakt nemyslím.........

Jinak bych řekla, že nějaké základní znalosti to chce, ono je to opravdu důležié, aby člověku poradil prodavač, který se v tom vyzná......I proto třeba v tom Datartu brali brigádníky jen na kasu nebo do skladu.....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené