arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj ahoj, prosím o radu...
Dlouho sháním nějaký levný dobrý štětec na pudr a tvářenku. Na Aukru jsem teď objevila dva od stejné paní, jeden je ze syntetického vlasu (na první pohled vypadá lépe) a druhý z přírodního. Ráda bych znala váš názor, jestli má vůbec cenu nějaký z nich kupovat (cena se mi zdá až příliš nízká) a pokud, tak který. Díky
http://aukro.cz/item1002494718_stetec_na_pudr_nebo _tvarenku_kabuki_p_3.html
http://aukro.cz/item1002497928_stetec_na_pudr_nebo _tvarenku_kabuki_p_2.html

arrow
profile_image
ilentilka
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě z pravých vlasů je kvalitnější a jemnější.

Souhlasím s ilentilkou. Divné se mi ale zdá, že štetec z pravých vlasů je levnější než ten z umělých.

arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bella_Pajuška: Divné se mi ale zdá, že štetec z pravých vlasů je levnější než ten z umělých.

No právě, taky jsem na to trochu nechápavě koukala... Recenze má ale kladné, tak by to neměl být nějaký podvod.

arrow
profile_image
casy mojeid
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neverila by som im kvôli cene

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

JennynQa - štětce z přírodního vlasu jsou lepší, mají lepší vlastnosti. Nutně nemusí platit, že když je z přírodního vlasu, tak je jemnější. A pokud chceš skutečně dobrý štětec, tak do něj investuj nějaké peníze, protože ti vydrží několik let při každodenním používání Klidně bych dala za štětec 500-1000,- s tím, že bych koukala na reference spokojených lidí.
Dobrý štětec z přírodního vlasu by neměl být v průměru větší než 5cm, neměl by nadměrně pelichat atd...

Já používám syntetický (cena byla myslím 320,-). Měla jsem z přírodního vlasu, ale právě že nebyl vůbec jemný, ale zato stál litr.

arrow
profile_image
TanikMuck
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Čauky, co ja vím od ségry, která dělá profesionálně vyzážistku si myslím, že štětce z přírodního materiálu jsou ideální pro aplikaci práškových očních stínů, tvářenek a pudrů, protože kromě jiného jsou jejich jemné štětiny šetrňější k pletí, lepší na stíny apod. Syntetické jsou lepčejší zase pro nanášení krémových make-upových výrobků, ať už to je rtěnka, tekutý make-up, korektor anebo krémová tvářenka. Takže na pudr přírodní pa

Já mám radši syntetické, přijdou mi jemnější.

arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Potřebovala bych radu, dneska jsem si chtěla koupit štětec na pudr, ale v Sephoře stál 700Kč a to mi přišlo trošku dost tak jsem si nakonec koupila Ebelin z Dmka za 140Kč, že vyzkouším...nečekala jsem zázraky, ale on tak strašně divně smrdí!! Nemůžu si pomoct, ale úplně se štítím si s tím přejet obličej. Chtěla jsem se zeptat jestli je to tím materiálem, že je prostě nějaký špatný nebo je to normální, že umělé štětce takhle smrdí? Předtím jsem měla jiný a taky smrděl.

Kačule48
Už jsi ho čistila?

arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vyprala jsem ho v šamponu, právě jsem si myslela že ten smrad vyperu a bude to v pohodě, že to chytne vůni toho šamponu, ale ono je to snad ještě horší

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Používám syntetický (EDM) a je to ten nejjemnější štětec, co jsem kdy měla. Je pravda, že přírodní vlas má svoje plusy, ale u velkého štětce na pudr to až tak moc neřeším. To spíš u štětců na oční stíny je to poznat při nanášení.

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Štětce z DM smrdí vážně otřesně, taky se mi to stalo, musela jsem ho vyhodit, protože jsem se vždycky bohužel málem pozvracela. A co teprve až se ten štětec namočí, to je teprve něco!

arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Soniik
Jo přesně, po namočení ještě horší, no nedá se nic dělat, už je v koši.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené