Holky znáte to taky, ráno shon a i když mám narvané skříně oblečení a doplňků vyběhnu z bytu a už je to špatně, necítím se v tom co jsem si třeba po delší době vzala na sebe, účes mi nedrží, zapomněla jsem si vyměnit kabelku tak, aby mi ladila k botám. V práci jsem z toho celý den nervní, např. košile se mačká, sukně se vyhrnuje...

Dokáže Vám to, jak jste oblečené, pokazit den? a jak to řešíte? Já se většinou o pauze stavím do nákupáku a "přešatím" se tam...

arrow
profile_image
petka1990
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ano znám to: zrovna dneska jsem celkem spěchala a vzala jsem na sebe kombinaci, která není podle mých představ a vůbec se necítím ve své kůži.. ale zase obchodák nikde poblíž nemám

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Marie Antoinette: Dokáže Vám to, jak jste oblečené, pokazit den? a jak to řešíte? Já se většinou o pauze stavím do nákupáku a "přešatím" se tam...

Ano docela mi to pokazí den, cítím se nesvá....bohužel to nějak musím vydržet až domů, nemůžu pořád nakupovat navíc si neobleču nevypranou věc,(přímo koupenou v obchodě) to mi hodně vadí..

Podívat se na počasí a vše nachystat a promyslet večer předem. Ráno není šance...

Taky promýšlím den předem, co si na sebe ráno vezmu, ale i přesto se někdy stane, že se v tom prostě necítím. A řešení? Prostě to vydržím domů

Ano,občas se mi to stane a cítím se hrozně nepříjemně,pořád se ošívám,jsem nervózní a podrážděná.Takže se snažím vždy co nejdřív dostat domů a převléct se.Někdy mám pocit,že na sobě nesnesu ani své oblíbené tričko a vůbec nevím proč.

arrow
profile_image
Cassidy01
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také se mi stává docela běžně.... a můžu říct, že mi dokáže pokazit den - jenže musím to vydržet, nakupovat zde není kde ani kdy (během dne). Nejhorší jsou takové dny, kdy se nestihnu ani pořádně učesat atd., to si vždycky říkám: "hlavně ať mě příliš lidí nepotká".

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo, to se mi taky stává. Nejhorší je, že se musím kolikrát balit na několik dní dopředu (třeba dneska) a to pak stojím u skříně hodně dlouho, abych vymyslela ucházející kombinace, co nezaberou moc místa... zvlášť když se mění počasí, to je pak skvělý něco koumat, když si veškerý oblečení musíte převést v batohu a pak se v něm ještě cítit dobře...

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si tak připadám skoro každý den. Mám pár pěkných kousků ale je mi líto to nosit do práce, tak chodím furt v tom samém. Máme přísný dress code, ale ačkoliv mám dokonalou představu o tom co bych chtěla nosit, je to nemožné. Máme v práci takovou zimu že hedvábné halenky apod. nepřichází v úvahu. Takže kalhoty, košile a přes to svetřík, v zimě sako, ponožky a uzavřené boty i v létě. Pak vyjdu z kanceláře a vypadám hloupě, potím se, ale vysvětlujte někomu že sdílíte kancelář s ženskou v přechodu co musí mít klimatizaci na 16 stupňů. Vůbec se v tom necítím ale co nadělám.

Cituji mufallo: Podívat se na počasí a vše nachystat a promyslet večer předem. Ráno není šance...

já to tak většinou dělám, že si to přichystám večer, ale kolikrát si na to vzpomenu až v posteli a už jsem líná a jenom to promyslím, jenže ráno u skříní mi dojde, že třeba tu košili nemám vyžehlenou a celou kombinaci musím předělat

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bucinek07: A řešení? Prostě to vydržím domů

Dělám to úplně stejně

Den mi dokáží pokazit i zapomenuté sluneční brýle Po cestě do práce mě to většinou přejde S oblečením je to podobné, taky před spaním přemýšlím co si druhý den obleču a většinou se vtom i vydám.

To, že se nestihnu namalovat, nebo učesat řeším tak, že vlasy stáhnu do hladkého ohonu a nanesu výraznou rtěnku (červená, vínová, oranžovo-červená nebo růžová) a najednou si přijdu alespoň trochu upravená

Reaguji na Haniccino:
co se třeba před odchodem převléknout? Já to tak řešila loni v práci v těch vedrech, v práci taky klimatizujeme a v kraťasy nejsou vhodné, takže před odchodem (odcházim jako jedna z posledních) jsem se na WC převlékala do kraťasů a mini a venku jsem se nepařila v silonkách a pouzdrovkách

Cituji Cindova: To, že se nestihnu namalovat

ráno v autě v koloně

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To znám, většinou mám teda hlavně problém, že se moc navleču a je mi vedro. Kdybych pokaždý měla kupovat něco jinýho, tak bych byla na mizině Holt to vydržím a spěchám domů. Pokud můžu, tak schůzky odložím na později, abych se stihla jít domů převléct. A když si vezmu náhodou sukni, co se hrne nahoru, nebo mi padá ramínko u tílka atd. tak ty věci vyřadím z šatníku, nemám na to nervy

Cituji Cassidy01: Také se mi stává docela běžně.... a můžu říct, že mi dokáže pokazit den - jenže musím to vydržet, nakupovat zde není kde ani kdy (během dne). Nejhorší jsou takové dny, kdy se nestihnu ani pořádně učesat atd., to si vždycky říkám: "hlavně ať mě příliš lidí nepoktá".

ano, ano a když jsem ještě ráno líná si umýt vlasy tak to bych opravdu nejraději chodila kanálama (když nemám hezky čisté a upravené vlasy tak je vše ostatní marná snaha), v takovém případě na sto procent potkám spoustu známých co jsem je dlouho neviděla
Nejvážnější kombinace typu - vyběhnu jen tak třeba pro rohlíky, nenalíčená, neučesaná a blbě oblečená mělo za následek, že jsem potkala bývalou spolužačku ze střední a ta na mě vytřeštila oči a hned se starostlivě ptala, zda-li nejsem nemocná ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené